Mulholland Drive (2001)

Po skončení záverečných tituliek som ostal prikovaný a rozmýšľal som, čo do pekla to malo byť. Úchvatne zahrané a geniálne zrežírované. Krásne hranie sa s kamerou a zvukom. Jednoducho Lynch ako vyšitý :-)

Plnou parou vzad! (2002)

Pri niektorých gagoch som sa ozaj zasmial, no aké posolstvo mal ten film zanechať mi je doteraz záhadou...

Emil i Lönneberga (1974) (seriál)

To bol chalan poviem vám jak sedemhlavý drak. Ten chalan meno Emil mal hej Emil veru tak :-))

Zvíře (2007)

Sú to také slabé 2*. Po pol hodine som veľmi rozmýšľal či to dopozerám, no keď sa na scéne objavila Jana Williams, tak som si povedal, že aspoň kvôli nej to vydržím :-)

Rallye smrti (2008)

Chcel som vidieť rýchlu akciu, neprekombinovaný dej, postavu s ktorou by som sa stotožnil a druhú ktorú by som najradšej odpálil niekde na mesiac a toho všetkého sa mi dostalo v plnej miere. Film sa na nič nehrá a tak to má byť.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Pamätám sa ešte ako dieťa keď tento seriál vysielali asi na nejakej nemeckej stanici, celkom som to "žral" ale pri tomto snímku som sa dosť nudil. Niekedy som sa síce aj zasmial, ale bol to bohužiaľ len sarkastický smiech.

Velká ryba (2003)

Pre Burtona mám veľkú slabosť, ale to hodnotenie určite nie je prehnané. Ten film si 5* určite zaslúži. Po jeho vzhliadnutí sa mi na tvári vyčaril malý úsmev a nútil ma premýšľať, čo bol určite zámer.

Blade Runner (1982)

Úžasne svojské a originálne. V niektorých momentoch síce rozťahané, no Vangelisova hudba to zachraňuje. Pre mňa určite jeden z lepších sci-fi filmov.

Jumper (2008)

Ak si chcete spraviť doma párty pri pive a pukancoch, tak toto by bol vcelku fajn podmaz. Ja som sa pri tom nudil určite menej než napr pri Neuveriteľnom Hulkovi, ale koľko ľudí, toľko chutí...

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Sorry, no toto ozaj nie. Scenáristicky až príliš deravé a réžijne odfláknute. Nezachráni to ani ozlomkrky hláškujúci Fraser. Snáď už nikomu nenapadne natočiť aj štvrté pokračovanie...