Interstellar (2014)

Vydejte se na cestu kde vaše sluchovody a zrakovody zažijí několikanásobný orgazmus.To vše díky Nolanovi,Zimmerovi a McConaustellarovi který zatřese z vašimi emocemi a vaší myslí zatřese časový paradox.A.K.A aby sis mohl poslat vzkaz z 5D musíš se tam nejdříve dostat.Tam se ale dostaneš jedině tak že si pošleš vzkaz.Kdyby se toto mělo brát v potaz ,přestaly by se filmy z touto tématikou točit a to by byla velká škoda!.Kdo se pro tuto cestu rozhodne nebude to mít vůbec jednoduché ale Nolan se s tím popasoval nejlépe jak to šlo.Celou dobu vede diváka za pomyslnou ručičku takže divák nemusí myslet na základní otázku života, vesmíru a vůbec.Jediné co musíte udělat je usadit se a vohulit vaše audio.

Zdrojový kód (2011)

Cestování v čase prostě pochopit nejde a když někdo říká že ano tak kecá.Některé filmy to umí zamaskovat a některé bohužel ne, ač mám Džejka hodně rád,pouze 3*

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Pobaví vás.Myslím že k tý komedii se možná opravdu přimíchalo trochu ´´drama´´.Což tomuhle kousku hraje do karet.No a ten osel na konci sežral pátou hvězdu.

Zmizení (2013)

K napsání týhle recenze jsem se na film musel podívat z nějakým odstupem podruhý.A i když jsem to už jednou viděl,i na podruhý jsem sledoval film skoro doslova jedním dechem.Na "triku" to má: pro mě dosud neznámej Denis,kterýho sY po tomhle zážitku sjedu jak lajnu pudru,do mrtě promyšlenej scénář od a teď se držte..vod unknow poláka!Životní výkon Wolverinka a to za celej film nevytáh drápy,No a samozřejmě Džejk =*.Tohle všechno vytvořilo Thriller který nemá konkurenci a který budete po zhlédnutí ještě notnou chvíli rozdejchávat.Dávám pomyslných 6 hvězd.

Noční jízda (2013)

Herecký výkon DOBRÝ,Scénář DOBRÝ,Režije DOBRÝ,Kamera DOBRÝ,Střih DOBRÝ.Leckdo by čekal že DOBRÝ+DOBRÝ+DOBRÝ+DOBRÝ+DOBRÝ/5=DOBRÝ.Ale správný výsledek je VÝBORNÝ!.Tom Hardy vstoupil do zatím neprozkoumaných vod a vyplatilo se mu to.Dám vám další filmovou rovnici: Nudný hrdina+Nudná zápletka=Nudný film.Zase Špatně!Já se bavil a velice málem jsem zapomněl na své nevyřešené problémy.*****

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Pro milovníky Tolkienovy tvorby je to jako drahokam mezi filmy.Nádherné zhmotnění čtenářovy fantazie.Film knihu rozhodně nezahanbil,dokonce mě tak dostal že sem si za šestku koupil Anduril kterej sem si za tejden zlomil když jsem rosekával krabici.Ale z toho těžko můžu vinit Petera Jacksona.

Smrtící bumerang (1996)

Film vás zaujme už když se podíváte na obsazení: Režije,Scénář,Hrají:Billy Bob Thorton.Už od první chvíle lze cítit tu lehce tíživou atmosféru která bude provázet celý film a nepozorovaně přidávat na intenzitě až zjistíte že hltáte každý okamžik každého dialogu,když se loučí,když se připravuje.A když film skončil seděl jsem 10 min a přemítal o všem co jsem viděl.Je pro mě záhadou že se billy nedal na režijní dráhu místo herecké.Pro mě film který si budu pamatovat dlouho.