Temný rytíř (2008)

Heath Ledger jakožto Joker odvedl skvělý herecký výkon. Hudba opět emotivní a známé dva tóny nás provázeli i druhým dílem. Podle mě byl druhý díl lepší, než první, to nemění na tom, že počátek Batmana je taky skvělý.

Návrat do budoucnosti (1985)

Film jsem ani nedokoukala. Nevím, možná jsem od toho čekala až moc. Mám sci-fi ráda, ale tento film mě snad ničím nezaujal. Počkat, neměla to být i komedie? Zasmála jsem se jednou na začátku a toť vše.

Kaičó wa Maid-sama! (2010) (seriál)

Nikdy by mě nenapadlo v anime spojit romantiku a komedii. Těm, co napsali mangu a posléze začali vydávat díly pořadu, se to ale podařilo. Dobrý příběh středoškolačky se dvěma tvářemi. Styl anime je uvolněný, a to se mi tom líbí, zasmála jsem se u každého dílu víc a víc, i když jsem to viděla třeba po páté.

Ao no Exorcist (2011) (seriál)

Modrý exorcista není můj šálek čaje mezi anime, ale i přes to jsem se podívala. Nyní patří mezi má nejoblíbenější. Soundtrack se nikdy neoposlouchá, akce je dobrá, zasmát se taky zasmějete. Koncept dvou démonických bratrů mi přijde fajn, i když si někdo může myslet, že to je japonský mainstream.

The Tunnel (2011)

Po přečtení pár informací o filmu vypadal zajímavě, bohužel jen vypadal. Interview, které mělo sloužit jako úvod k celému příběhu, byl hodně zdlouhavý, ale musím podotknout, že zajímavý styl natáčení to určitě je. Hodinu celého filmu se jenom pomalu dostávali k tomu, jak jdou do tunelu a zbývalo tedy kolem půl hodiny na to aby se něco stalo. Scéna kde přijde démon ala „jsem Usain Bolt, seberu si tady hlídače a hned poběžím pryč “, je velké klišé a jediná scéna, při které jsem cítila mravence na zádech, byla v jezeře, když monstrum dělalo z hlídače krvavé pyré a protočilo mu hlavu o 360°.

Projekt X (2012)

Když jsem zjistila, že tento film je o velké středoškolské párty, rozhodla jsem se podívat. Po zhlédnutí traileru nebo čtení jiných referencí jsem od toho čekala hodně, ale film mě zklamal. Byl celý zmatený, pohledy kamer se měnily každou chvílí. Tolik úhlů kamery by snad nepotřebovala ani modelka na focení nových módních kolekcí. Jednoduše, film mě ničím nenadchl, snad jen tím roztomilým psem.

Grave Encounters 2 (2012) odpad!

Slyšela jsem, že první díl byl skvělý, proto jsem se podívala na pokračování. To byla ale chyba. Celý scénář bylo víceméně jedno velké klišé, herci nebyli sympatičtí, hororová atmosféra se objevila akorát při ukázkách z prvního dílu. Stále jsem hledala nějaké body, za které bych mohla dát aspoň tu jednu hvězdu, avšak nestalo se tak.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Jolie může hrát jakoukoliv roli v jakémkoliv filmu a i tak bude naprosto úžasná. Hudba je naprosto fenomenální a emocionální. Spojením Jolie a hudby vznikl skvělý film.