VIP: Velmi inteligentní primát (2000)

Ale jo,docela dobrý.Hlavně ty gagy.Dám 3 hvězdy.Taková filmová "rarita".Šimpanz co hraje hokej.Viděl jsem to jako dítě.Líbilo se mi to.Zvířecí hrdina je zde komický i milý.

Dennis - postrach okolí (1993)

Tady ten film je celkem pěkný.Takový pro teenagery.Komika ujde.Denis je zlobič.Dávám 3 hvězdy.60 procent.Hlavně za výkon Denise a pana Wilsona(souseda).

Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Taková scifi komedie.O tom Co by stalo,kdyby...Plejáda herců je dobrá.Děj je dobrý a scénář taky.Einstein je zde skvělý.Stal by se zde houslovým virtuosem,kdyby nebyl vědcem a fyzikem.Opravdu dobré.Klobouk dolů.Hodnotím 4 hvězdami.

Život je krásný (1997)

Mně se to líbilo hodně.Oscarový snímek.3xRoberto Benigni-režie,scénář,účinkující.Nejlepší role pro Roberta Benigniho.Tento italský herec byl zde výborný.Nebojím se dát 5 hvězd.

Syn Růžového Pantera (1993)

Gagy zde ujdou,akce taky ujde,příběh a scénář jsou trochu slabší.Benigni jako "mladý" Clouseau je místy komický a přihlouplý.Dávám 2 hvězdy.Na sérii s Peterem Sellersem to ale nemá.Film Syn růžového pantera je místy silně a místy jen slabě komický.Roberto Benigni je zde místy vtipný hodně,ale místy je "trapný".Dávám  50 procent a to hlavně za popleteného venkovského policajta v podobě právě Roberta Benigniho.Na drama "Život je krásný"to ale vůbec nemá...Slabší role.

Simpsonovi - Láska je chemie (2016) (epizoda)

Frink,který je profesor má za partnerku robotku.Jinak ve Springfieldu slaví Valentýna.Tato epizoda je průměrná.Dávám jí 3 hvězdy a 60 procent.V penzionu pro důchodce slaví Valentýna po "svém".Jinak gagy zde ujdou a příběh taky.

Simpsonovi - Jak vyzrát na test (2009) (epizoda)

Tento díl se mi líbil.Dávám 4 hvězdy.Homer a jeho rodina zde řeší peněžní problémy s pojištěním.Barta a Lisu zde ve škole čeká náročný test.

Simpsonovi - Burns a včely (2008) (epizoda)

Lisa coby génius zachranuje včely.Homer s Bartem tropí vtípky.Marge vidí později Lisu s včelím "plnovousem".Děda Abe má "halucinace".Tento díl je docela dobrý a já mu dávám 3 hvězdy.Mr.Burns coby "pracháč" dovádí s ostatními zbohatlíky.

Mr. Robot - 408 Vypršel časový limit požadavku (2019) (epizoda)

Ale jo,dobrý.Tato epizoda byla napínavá.Hlavní hrdina je programátor Eliot.Seriál se odehrává ve "fiktivní" blízké budoucnosti...Dávám 3 hvězdy a 65 procent.Mně se to docela líbilo.Rami Malek coby programátor Eliot je dobrý herec.

Mr. Robot - 409 Konflikt (2019) (epizoda)

Moc epizod jsem zatím neviděl.Tato epizoda,která se odehrává o Vánocích je však skvělá.Dávám jí 4 hvězdy a 80 procent.V této epizodě také jde o hackerský útok.Kradou se zde data.Třeba adresy a bankovní účty.