Vaši dokumenty (2018)

K tomuto kratkemu ale za to vydarenemu filmíku som sa dostal cez Agraelov stream kde hral práve túto hru. Tento nápad je vskutku skvelý a zaslužil by si riadne sfilmovanie.

Porky (1981)

naramne som sa pobavil

Po nás potopa (2022) (TV film) odpad!

ajaj alarmisticka lavicová agitka. Poroučíme vetru dešti :D Klíma sa mení, doba ladova sa skončila a bude sa oteplovať. To na tom nezmení žiada rezolucia EU ani ine aktivisticke somariny ktore ešte viac prehlbia ekonomickú krízu. Bohužial zmenu klímy zneuživaju lavicovy aktivisti na boj proti kapitalizmu a celá téma je tak silno spolitizovaná, čo je vidno aj v tejto propagande.

Nesmíš plakat (1990) (TV film)

Tento film povinne premietať na každej strednej škole a na vysokých školách tuplovane ! Ako niekto môže ešte stále dnes veriť marxizmu a komunizmu ? Choré. Najdesivejšie na tom je to že tí "vyšetrovatelia", prokurátorí, sudcovia a bachari neboli nikdy potrestaný. Nebol žiadny Norimberg s komunistami, tak ako bol s nacistami. Z toho ide des, že sa im to tak lahko prepieklo.

OUCA - (NE)SKUTOčNí PRíBECH (2022)

Ten film je doslova o tom že ludia su hlúpy. Wow, aké šokujúce. Je jednoduché natočiť film o obyčajnych ludoch ktorí lahko uveria bludom, aj tak ísu medzi nami. Aký je však ich reálny dopad na spoločnosť ako celok ? Nepreceňujú sa ? Pravda je taká že najviac chýb ktoré má dopad na túto spoločnosť nepochadza od ludí ktorí veria v chemtrails, ale od štátu. Keby autor dal tolko energie na kritiku nášho štátu a toho čo robí, tak ako dal energiu do tvorby tejto sra*ky. Bol by som na to hrdý že sa u nás našiel niekto kto sa nebojí. Ale realita je iná. Obyčajny Slovák si robí srandu z obyčajného slováka......to je tak typicky slovenské. A to je dôvod prečo tu nebude nikdy dobre. Film som videl, neponúkol mi nič čo už dávno viem. Natočiť o tom ako ľuďom j*be nieje fakt terno, a vysoké hodnotenia nič neznamenajú. Hlupák sa zabáva na hlupákovi. :)

Nebeští jezdci (1968)

Na tu dobu s tym čo sme tu mali, sa nam podarilo natočiť taký film, ktorý v dnešnej dobe nedokáže natočiť nikto. Klobúk dolu.

Sedm samurajů (1954)

Epicky film, epická hudba, epické herecke výkony. Pre fajnšmekrov filmu je toto dielo ak ostvorené. Mimochodom môj oblubeny samuraj Kikučijo, komik a bojovník v jednej osobe.

Lucifer - Normální láska až za hrob (2018) (epizoda)

Pozreny a hodnoteny len tento jeden diel a len pre to že su tam furries, ale celkovy dojem mam z toho že ide o jednoduchu kriminálku osladenú fantasy postavami.

Casablanca (1942)

Proste klasika, silny dej a vydrený scénar, režia špičková. Samozrejme jeden z ikonických záberov vo filmografií, moment ked sa všetci obzru po tom čo lietadlo naštartuje motory a za zvuku Marsailessy odchádzaju v hmle dve zásadne postavy vo deji. Nelutujem, odporučam si pozrieť, každy filmový nadšenec ocení.

Jáma Pekel (2020) (pořad)

vypočuť si myšlienky človeka ktorý nesuhlasí s mainstreamovym diskurzom ? To je presne to čo mám rád.