Predátor: Kořist (2022)

(Spoiler ) Všetko fajn okrem momentu kým 50kg indiánka nezvalila predátora ktorý bez problémov zdvihol grizzlyho. Povedzme si nedokázal to ani Schwarrzeneger v prvom dieli.

Van Helsing (2016) (seriál)

Ideálny seriál po práci kedy človek pred telkou zaspí. Pokiaľ prespíte epizódu nič sa nedeje, kľudne si ju domyslíte a nemusíte sa k nej vracať. Seriál je predvídateľný a nudný, nijako negraduje. Je tam pár dobrých častí, škoda toho nevyužitého potenciálu.

Little Voice (2020) (seriál)

Na prekvapenie príjemný seriál o tom že v živote nie všetko vychádza tak ako by si to človek prial. Za mňa super, už aj kvôli gitarovkám.

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Vynikajúci seriál, jediná škoda je že ho Sasha Alexander (Caitlin) opustila kvôli tehotenstvu, viac mi sedela do celej partie. Cote dePablo(Ziva) bola z môjho pohľadu strašný omyl.

V zajetí démonů 2 (2016)

Na tento film som bol včera v kine. Niektoré scény boli síce až prehnané a pripomínali skôr fantasy ako hororový žáner, no napriek tomu to bol obrovský zážitok a neľutujem návštevu kina. Vynikajúca Vera Farmiga, Patrick Wilson, a musím pochváliť aj výkony detských hercov. Myslím že z prípadov Eda a Lorraine Warrenových je ešte čo vyberať, tak dúfam že sa dočkáme aj tretieho dielu, samozrejme v podaní Jamesa Wana :-)

Malý princ (2015)

Malého princa som mal možnosť pozrieť si včera a veľmi sa mi páčil, a som veľmi rád že vznikol v tejto chorej dobe kedy sa na tie najväčšie hodnoty zabúda. Priznávam že po zhliadnutí filmu mám chuť sa pustiť aj do knihy ktorú som čítal už veľmi dávno :-). "Papierové" postavy vo filme sú veľmi vydarené.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Prvá séria je možno trochu predvídateľná a presladená, no v druhej sérii keď sa objavia pôvodní upíri to začne byť naozaj zaujímavé. Bohužiaľ ku koncu štvrtej série sa s pôvodnými upírmi lúčime (kvôli seriálu The Originals) a tak upírske denníky začnú strácať na kvalite. Malá časť piatej série ešte prekvapí Damonovou minulosťou, no ďalej už tvorcovia seriálu v piatej a šiestej sérii nemajú čím prekvapiť. Osobne si myslím že seriál mohol skončiť štvrtou sériou, samozrejme iným záverom ako pôvodne. Pretože sledovanie piatej a šiestej série už bolo dosť nudné, navyšte tento rok začne 7. séria čo je podľa mňa obrovská chyba, no uvidíme, možno tvorcovia ešte prekvapia.

Čelisti 3 (1983)

Najhorší diel čeľustí, dokonca aj 4-ka je o čosi lepšia ako toto. No nešlo sa nesmiať pri zábere ako žralok rozbíja sklo, vyzeralo to ako animácia z powerpointu :D

Horná Dolná (2015) (seriál)

Tento seriál určite nie je pre každého. Využíva sa tu jednoduchý vidiecky humor s ktorým sa môžeme stretnúť v každej slovenskej dedinke. Dalo by sa povedať že seriál je nakrútený podľa skutočných príbehov :D. A mňa rozhodne baví.