• Romantický

Ostré předměty (2018) (seriál)

Tento seriál jsem milovala pro tu úžasnou atmosféru. Knihu jsem bohužel nečetla, ale alespoň jsem nevěděla, co čekat. Užívala jsem si každou chvíli, a čekala, kam se bude směr ubírat. Zamilovala jsem si Camille, a díky tomu prožívala příběh ještě intenzivněji. Celou dobu se děj pomalu plížil, a v poslední části vše vyvrcholilo. Herecký koncert. Moc bych si přála pokračování, ale Amy Adams se nechala slyšet, že už nikdy nechce zažít to depresivní rozložení. Takže to spíše vypadá na jednosériovou záležitost. I tak dávám 5 hvězdiček, i přesto že má romantická část se nedočkala happyendu.

American Horror Story - Roanoke (2016) (série)

Už dle názvu má jít o hororový žánr, a to tato série splnila do poslední minuty. Proto nechápu hodnocení některých uživatelů. Když jsem šla sledovat tuto sérii, a viděla procenta a některé názory, čekala jsem slabší děj. A to se nekonalo, atmosféra byla od začátku hustá, a formát natáčení byl taky pro diváka zajímavý. O zápletce se ani nebavím. Po dlouhé době jsem zažila strach ze tmy, a z jakéhokoliv zvuku kolem mě. Děj mě naprosto pohltil, a onen převrat v polovině série musím chválit, protože přidal na reálnosti. A ta je plusovým bodem, když se snažíte prožívat příběh. Konec bych možná udělala jinak, ale každý má asi svojí představu. O Roanoke jsem dřívě četla, a vůbec jsem nečekala, že si Ryan Murphy takto pohraje s touto historickou událostí, a dá dohromady krvavou hru. Za mě plný počet bodů, protože to byla hororová symfonie.

Tiché místo (2018)

Nevím, kde začít, ale musím říci, že se jedná o zajímavý námět. Celou dobu se nesla ta správně napjatá atmosféra, celou dobu jsem nemohla spustit oči. Děj plynul takovým způsobem, že jsem u konce nevěřila, že už jsou to poslední minuty filmu.

Zločin (2011) (seriál)

Holder!

Pustina (2016) (seriál)

Od začátku až do konce Vás Pustina nepustí, a musíte si vše prožít, aby jste byli odměněni pohlédnutím pravdě do očí.

Labyrint - Série 3 (2018) (série)

Každá série je výjimečná, a má své osobité kouzlo. Tentokrát mě upoutalo pátrání, kdo je pachatel, či pachatelé. A nejvíc se mi líbí, že i když jste na správné stopě, během jednoho okamžiku Vás dokáže přesvědčit, že to může být jinak. A tak opravdu musíte čekat až do konce, aby jste zjistili, jak to vlastně doopravdy bylo.

İstanbullu Gelin (2017) (seriál)

Zatím nemám zhlédnutý celý seriál, ale dle tureckého formátu se nacházím v 2. sezóně, takže malé shrnutí.. Námět dobrý, děj tak jak se sluší na správnou telenovelu. Moc se mi líbí prostředí, kde jsou dějové linky situovány, jak Bursa, která je kouzelná, tak Istanbul, která má všechno. A část, kdy je děj přesunut do Prahy mě také potěšila. Zatím musím hodnotit kladně, protože tento seriál má i napětí.

Příchuť lásky (2017) (seriál)

Na tento seriál jsem narazila úplnou náhodou, a jsem za to ráda. Je to spíše taková romantická oddechovka, ale s kriminální zápletkou, která tomu dává ty správné chvíle napětí. Postavy jsou vybrány skvěle, takže jsem dokázala vydržet i maraton tohoto seriálu. PS: SLEDUJTE SERIÁL V ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ, JE TO MINIMÁLNĚ O HVĚZDU LEPŠÍ ;)

American Horror Story - Návrat do vražedného domu (2018) (epizoda)

Na tento díl jsem čekala celých 7 sérií. Myslím, že na každého fanouška musela dýchnout troška nostalgie, při pohledu na Tatea s Violet. Tato epizoda měla úplně všechno, dokázala mě znechutit, vystrašit, ale i mi navodit úsměv.