• Sportovní
  • Fantasy

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Vynikajuci akčny film ,Bruce Willis aj napriek svojmu veku tu vydava zo seba všetko ,proste skvele, a ja som si myslel ze to bude prepadak o ako som sa mylil 100%

Carnosaur (1993) odpad!

Keby k tomu filmu napisali na miesto Horor / Sci-Fi ,ze je to Komedia tak by som tomu dal ****,ale bohuzial,carnosaurus ma jednu dobru vlastnot že je SPLACHOVATELNY :)))

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Velmi zaujimavy film ktori vas dostane jednak svojou ,,duchovnou strankou a jednak skvelimy hereckymi vykonmi" NIEEE robim si srandu taku KRAVINU som ešte nevidel a ani už asi neuvidim.radim ruky PREČ.

Hostel (2005) odpad!

Tak to to myslite vazne?niečo tak odporne nudne,ubohe a trapne som v živote nevidel.Doteraz ešte pri žiadnom filme som si nepovedal že ODPAD je prenho pridobre hodnotenie ale Hostel je vynimka a je my velmi luto že menšie ohodnotenie ako je odpad mu nemozem dat.Považujem za stratu času pozriet si s toho čo i len trailer,za celich 95 minut ktore sa my zdali ako cela večnost som na tom filme nevidel nic zmysluplne čo by ma aspon trochu presvedčilo že to malo zmysel začat to pozerat, a ja len dufam a prosim aby som to uz druhy raz nemusel pozerat,Hostel si nezasluži ani len to aby sme tu o nom pisali komentare.