Where Evil Lives (1991) odpad!

Povídkový film o osudech jednoho domu je bohužel po všech stránkách laciná televizní podívaná, která je ztrátou času.

Pozorovatelé 3 (1994) odpad!

Okopírovat Predátora a ještě blbě, k tomu přidat zápletku mutací z jinýho filmu, tím pádem to označit jako "trojku" tak to chce kus odvahy nebo demence, bohužel jsem nepřišel na to co to bylo. Kdyby se to nebralo tak vážně, tak by se člověk alespoň pobavil,ale takhle fakt ne. Jednu hvězdu by si zaslouil tak maximálně trenér psa, ale není tu nic proč tohle vidět.

Devil Story (1985) odpad!

Takhle prostě ne, ani v rámci amaterismu jakéhokoli stupně, bych toto nedokázal nazvat filmem. Je mi jasné, že některé věci v životě nemusíme vždy pochopit, stačí je pouze přijmout, ale tohle přijmout nejde. Jediná šance snímku je, že si jej pustí parta přiožralých nadšenců amatérských filmů a budou se smát neschopnosti tvůrců s postupujícím počtem panáků a uběhlých minut.

Burácení (2015)

Jako všechno bych vydržel či kouknul vedle co se týče herců nebo kvality zvuku, ale to že ten scénář je taková sračka to přehlídnout nejde. Jako motorkář jsem se těšil, ale jako filmový fanda jsem se bál. Bohužel většinou jsou filmy s motorkářskou tématikou sračky(čest vyjímkám) a tenhle film tou vyjímkou není.

Predator Dark Ages (2015)

Velice profesionální fan film, bohužel bych uvítal i inovaci či vývoj v oblasti pojetí scén či minipříběhu a ne jen opakování toho co bylo do teď s tím, že se to přenese do jiné doby.

Dead in 5 Heartbeats (2013) odpad!

Sonny nám prodává svůj příběh už skoro 3/4 století. Má své zastánce i odpůrce a každý si povede "tu" svojí, ale tento snímek na tom nic nezmění. Bohužel jsem nenašel jediný důvod proč dát alespoň jednu malou hvězdu za snahu o cokoli. Jen další snůška keců zabalená do nudy zobrazená v levném podání na všech frontách od kamery přes režii a hercema konče.

Osamělý jezdec (2013)

Dle mého je na vině scénář, dělá z filmu jen soustavu pokusů o to být zábavně vážným poučným snímkem přístupným od nejmladší generace až po nejstarší, ale problém je, že se o to jen pokouší. Stejný osud potkal i Pacific rim. Škoda.

Motorkář (2011)

Mám pocit, že tohle si dělal někdo jen srandu, nebo v to jen doufám. Polovina motorkářských filmů z let 70-tých a 80-tých má lepší příběh, dialogy, nápad nebo cokoli vás napadne. A to nemluvím o té světlejší polovině této filmové tvorby, ale té brakovější části. Vše je uříznuté tak úděsným koncem, že jsem nestačil být ani rád za přišlé uzavření. P.S. Casperovi nevěřím ani ty jeho vousy na ksychtu, natož že je vysloužilý voják a motorkář.

96 hodin: Odplata (2012)

To co jedničku povýšilo z tuctového béčka na nádherný žánrový nářez, byla dravost a neustupnost hlavního hrdiny spolu s přehlednou syrovou nápaditou akcí, takže se nedalo Liamovi nefandit. Bohužel, když dva dělají totéž, není to totéž. To všechno co povýšilo předchozí díl, zde absolutně chybí. Oba díly disponují relativně stejnými jednoduchými scénáři a stejnou hereckým složenímu, ale z akce tady vydíme díky střihu jen zběsilé šmouhy, dravost a nápaditost je pryč a tak se jen nudím u tohoto zcela řadového B-čka. Megatona postavit do řady s Moorem a přerazit jim prsty, aby nemohli dále prznit.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Ano, je zde SPOUSTA věcí jež by se dala vytknout, ale akce střídá zábavu a ta střídá akci. Dědkové prostě umí řemeslo jež je dostalo nahoru a živilo dvě desetiletí. Zde se neberou ještě více vážneji něž předtím,mají ze sebe samých prdel a pro mě to prostě funguje. Stallone je frajer a má můj obdiv. ...REST IN PIECES...