Hvězdný lovec (1996) odpad!

Edward D. Wood junior má brata. Skupinka sa motá v štvrti obohnanej neviditeľnou bariérou. V pätách im je mimozemský predátor. Syčí, prská, bzučí, vŕzga a pohybuje sa ako obluda zo sci-fi 50. rokov (rok výroby: 1995). Postavy umierajú. Keď si uvedomíme, že je ich šesť, je na mieste otázka, prečo to trvá až 80 minút.

Varování (2003) odpad!

Remake Shyamalanových Znamení pre nenáročných. pre VEĽMI nenáročných. 2 minúty strachu, 78 minút sračiek a 4 minúty neobyčajne trápnych trikov. Billy Zane sa stáva "zárukou kvality" (Vlad Narážač, Varovania). Už sa teším, na čo podpíše zmluvu nabudúce.

Vlad narážeč (2003) odpad!

Ako keby sa redakcia rumunského fantasy časopisu vrhla do lesov a za dva dni niečo nakrútila. Chvályhodné? Ani nie, pozerať sa na to nedá. Najmasívnejšou scénou je tá, kde majú štyri kone a piatich komparzistov. Ruky preč! Varoval som vás.

Gargantua (1998) (TV film) odpad!

Traja bulvárni novinári (!) uprostred mora (!!) na člnku (!!!) fotia príšeru (...).

Herkules v New Yorku (1970) odpad!

Hardcore! Všetci sme nejako začínali, ale čo je veľa, to je veľa. Toto bolelo skoro rovnako, ako filmy Eda Wooda.

Očitý svědek (1981) odpad!

I od napísania môjho prvého komentára na ČSFD (17. 10. 2004) jeden z najhorších filmov, aký som odvtedy videl. Stále je to po Všetkých Stránkách Totálne Nezvládnutý Film. Prosím, všimnite si všetky tie úžasné mená naokolo a radšej sa ma nepýtajte, čo sa stalo, že tvor zmutoval do podoby, kvôli ktorej ho zamestnanci našej ZOO kŕmia výlučne v obleku z adamantia.

Bláznivý exorcista (1990) odpad!

Čo som komu urobil? Mám rád paródie i horory, ale toto je príliš veľký humus.

Duchové Marsu (2001) odpad!

Blb a hňup, shit a šňup. Negatívnym vrcholom sú Pam Grierová ako šéfka (!) vybíjacieho komanda a trápny Ice Cube ako ultra drsný sukyn syn. Stupeň hovadskosti na úžasne vysokej úrovni. Oponovať tým, že Carpenter nemôže nakrúcať iba kult za kultom mi pripadá ako dobrá kravina, pretože niečo iné je priemer a niečo iné táto fatálne/školácky nezvládnutá sračka.

Jason X (2001) odpad!

Šup s tým hokejovým hajzlom do vesmíru, tam ešte nebol! Ale prečo o tom hneď dofasa nakrúcať celovečerný film?! Počas úvodných minút (likvidácia Davida Cronenberga) to ešte niečo má do seba (keďže sme radi, že Jasona znova vidíme v plnej poľnej), následne ale blábol JASON X bez debaty a dlhého rozmýšľania staviam po bok Carpenterovej blamáže DUCHOVIA MARSU. Krátka scéna od Krištáľového jazera to nezachráni. Sračka. To nie je urážka. To je terminus technicus.

Mistři hrůzy - Jenifer (2005) (epizoda)

Legendárny Dario Argento (Suspiria, Phenomena) natočil príspevok do Majstrov hrôzy, ktorý nielenže vôbec nie je zlý, ale štvrtá hviezda mu unikla len o chlp. Možno ak by to malo vypiplanejšiu vizuálnu stránku... Ale takto to pôsobilo fakt lacno, až miestami odpudivo. A Stevena Webera som nikdy nemal ktovieako v láske. Príbeh je jednoduchý, ale zaujímavý a vcelku originálny a ste zvedavý, kam to až zájde. A zájde to dosť ďaleko. Záverečný zvrat je každopádne strašne očakávateľný.