• Thriller

Depeche Mode: The Videos 86-98 (1999) (video kompilace)

Tak toto dílo je fakt paráda...Nádherné videoklipy a především klasika..Stripped-Depešáci v koženém rozbijí auta Question of Time-Motorka se prohánějící pouští do toho mix nějakého koncertu Personal Jesus-Kovbojové kdesi v hampýzu s pěknými ženskými Enjoy the Silence:Pozování kdesi na horách a král se sedátkem hledající ticho:-)

Noc husí kůže (1986)

Mám dvě zprávy:Jedna dobrá jedna špatná...Dobrá je že vaši mládenci sou tady a ta špatná,jsou všichni mrtví! Cool scény:Kostlivec se prosekává do obývaku paní domácí a odpálení sklepa s červama i s detektivem

101 (1989)

Jo myslím si že asi jeden z njelepších koncertů..Gahan s jeho rozchlupenými vlasy zatočenými tu dovádí na podiu poté na konec háže vršek oblečení do publika..Asi nejkrásnější momentek začátek Everything Counts jak Gahan vyskočí a tleskne..Kdyby to vyšlo v češtině tak je to i za 6:-)

Poslední skaut (1991)

Film mě zklamal...jsem čekal něco více když jsem tu viděl vaše hvězdičky....prostě kecy převyšují samotný děj a akci

Smrtonosná zbraň (1987)

Myslím že je to nesmrtelná klasika která neztrácí obdiv i po 20 letech.Třeba jak Riggs pálí o stošest ze své beretty na odlétající helikoptéry stojí za to:-)