Vlčí mládě - Série 4 (2014) (série)

6/10. Já to moc dobře věděl, že přijde slabší série. No a máme to tu.. ale jelikož nechci být negativní tak jmenuji pár pozitivních věcí. Líbí se mi návrat Kate v s1 jsem ji zbožňoval. Vztah Stilese a Malii se mi hodně líbí. Ale hrozně mi tam chybí Issac, Jackson a Ethan... Až od 10 dílu to začíná být jakžtakž dobré. A Shelley je strašně sexy.

Vlčí mládě - Série 1 (2011) (série)

9/10. První série boží. Vidět tolik známých tváří pospolu je úžasné, ale jsou tu 2 věci, které bych vytkl. Zaprvé, je to klasická romantika.. prostě hlavní hrdina se zamiluje do holky jejíž táta je lovec vlkodlaku a ta druhá věc je CGI.. U toho nevím jak je to v dalších sérií, ale tady to bylo z velké části příšerné.

Aquaman (2018)

8/10. Po vizuální stránce je to naprostá pecka. Amber byla hodně sexy! Jediné co mi tak vadí, že to je udělaný do stylu takové "pohádky".

Arrow - Druhé patro (2018) (epizoda)

10/10. (Spoilery) Ty záblesky do budoucnosti byli top! Jako nečekal jsem, že se tam objeví Dinaha a dcera Wild Doga. Po té další z dobrých scén v epizodě bylo spolupracování (nového) Green Arrowa, Wild Doga a Canary. O hodně lepší epizoda než předchozí, ale už by to chtělo Olivera ven.

Živí mrtví - Co přijde pak (2018) (epizoda)

10/10. (Spoilery) Dlouho očekávána epizoda a nemůžu si stěžovat. Flashbacky do minulosti byli hodně dobře zpracované a nejlepší byl se Shanem. A Rickova "smrt" mě zasáhla od doby co se rozbrečel Daryl tak ukápla slza i mně, ale potom jak ho zachránila Jadis tak jsem "skákal" radosti a navíc nás čeká rovnou filmová trilogie o Rickovy! A ten konec??! Malá Judith!!! Badass a cute zároveň! Zajímá mě jak TWD bude pokračovat. Ale dopředu musím říct, že po 7x01 jedna z nejlepších epizod!

Flash - News Flash (2018) (epizoda)

8/10. Strašně moc se mi líbí vztah co mají mezi sebou Sherlock Wells a Ralph.

Arrow - Vězeň č. 4587 (2018) (epizoda)

10/10 Ten konec?? Libový! Ale už v tom začínám mít zmatek. Jinak pecka!

Živí mrtví - Nový začátek (2018) (epizoda)

10/10. (Spoilery) Musím říct skvělý začátek do nové série! Líbil se mi návrat do města, ale nejlepší na celé epizodě byla Maggie a Gregory. Překvapilo mě jak ho Maggie tak rychle a lehce odrovnala, ale na druhou stranu proč ne. Gregory byl celkem d*bil, ale bude mi chybět.