Whiskey Cavalier (2019) (seriál)

6/10. Rozhodně se nejedná o nic šokujícího, ale kolikrát mě to pobavilo. Whiskey Cavalier je takové typické béčko na pobavení při dlouhé chvíli. Postavy ujdou, ale nejvíce jsem měl problém s hlavním představitelem ze začátku. Lauren nezklamala samozřejmě. Jinak Love Me Again na začátku se mi celkem líbí a taky epizoda se Sung Kangem. Mezi nejlepší epizody patří podle mě 5. a 13. a zbytek je takový nadprůměr až průměr. Druhou sérii bych i uvítal, ale bohužel.

Upíří deníky (2009) (seriál)

9/10. Nejlepší série z TVD, podle mě, je 6,3 a 8 série. 6.série hlavně kvůli Kaiovy, vězeňským světům, Jolaric, Stefan a Caroline bez emoci a úžasné finále (kde se konečně zbavili Eleny). U 3.série myslím, že nemusím ani vysvětlovat proč, páč Původní FTW! Hlavně Elijah! A 8.série.. poslední série to mají takhle: buď je fakt dobrá nebo je fakt špatná. TVD má poslední sérii úžasnou! Ať už to je Benzo, Peklo a síreny, Návrat Kaie, UŽ DRUHÁ SERIE BEZ ELENY a to, že to má svižnější tempo tomu jen pomáhá!

Živí mrtví - Věž (2020) (epizoda)

9/10. Nedokážu si představit, že teď budeme čekat, tak dlouho na finále. Walking Dead opět nezklamalo a servíruje to nejlepší. Moc mě zajímá jak to dopadne a hlavně jak to dopadne s Eugenem a Stephanie. Jinak Princezna je úžasná a nemůžu se dočkat co dalšího se stane!

Upíří deníky - I Was Feeling Epic (2017) (epizoda)

10/10. Takhle emocionální jsem to nečekal a zhruba od poloviny takový nával emocí, že jsem to nezvládl a pár slz upadlo. A jak Stefan řekl: Cítil jsem se epicky!

Pátek třináctého 3 (1982)

9/10. To je dokonalý! Až na trošku zmatený konec..., ale jinak pecka!

Pátek třináctého 2 (1981)

8/10. Možná tomu až moc nadržuji, ale dvojka mi ve všech směrech přišla lepší a než jednička. Hlavně co se týče samotného Jasona a kamery.

Lovci duchů - The Gamblers (2020) (epizoda)

10/10. Ach, že oni si opravdu umí hrát s emocemi to víme, ale takhle? Znovushledání Jacka s Casem, Samem a Deanem bylo dojemné a ne jedna slzička ukápla. Nemůžu se dočkat jak to bude pokračovat!

Arrow - Jak dál? (2020) (epizoda)

10/10. S Arrowem jsem začal ve 2017 a v té době to bylo pro mě To Nejlepší a prakticky furt je, protože Arrow si mě získal úplně, ale úplně vším. Zajímalo mě jak to ukončí, jak vlastně ukončí seriál, který byl a stále je u mě na tom prvním místě a musím říct, že tohle TOHLE bylo úžasné, krásné a dokonalé zakončení. V tomhle díle nechybí snad nic! Flashbacky jsem nečekal a líbí se mi jak je do toho zakomponovali. Též se mi líbí, že díky Crisisu máme zpět Tommyho a Moiru. Taky Thea a Roy! Ach ti dva jsou boží. Theroy shipuju už od začatku. Nicméně všechno jednou končí a Arrow bude mít vždy speciální místo v srdíčku u mě! Děkuji za všechno!

Supergirl - Crisis on Infinite Earths, Part 1 (2019) (epizoda)

9/10. První díl a odpadl jsem! Začátek, kde Monitor vysvětluje vše a jsou tam ty záběry na různé Země mě překvapili. Hlavně kvůli Earth-9, protože Titans! Na start hodně povedené jen mi prostě furt nesedí Ruby jako Batwoman. Konec mě překvapil a doufám, že takový odchod Oliver nedostane.