Loft (2014)

9/10. Výborně zpracovaný thriller, který vás od začátku až do konce drží v napětí. Do samého konce filmu tam je nespočet zvratů a sám jsem se nemohl divit co všechno vymysleli.

Živí mrtví: Počátek konce - J.D. (2021) (epizoda)

9/10. Já stále nemůžu uvěřit, že koukám na Fear. To jak v téhle sérii pracují s postavy, s vizuálem, hudbou a scénářem je prostě neskutečný. Celá epizoda se točí relativně jen kolem otce Johna Dorieho a jeho vztahem s Teddym. Z Teddyho se stává čím dál tím zajímavější záporák a za to jsem strašně rád. Fear měl dlouhodobě problém se záporáky a 6.série je úplný opak.

Soumrak mrtvých (2004)

9/10. Překvapilo mě to hodně. Viděl jsem to hoodně dávno na základce a dneska jsem si rozhodl dát takové repete, protože jsem si z toho nic nepamatoval. Hned první čeho jsem si všiml byli prostřihy, které napomohli aby ten film měl takovou menší svižnost. Celkový příběh a pojetí zombíku byl dobře zpracovaný, sem tam ulítl trapnější vtip ale to už k tomu patří. Ústřední duo, nebo spíše troje, je sympatické a fandíte jim. První střet Shauna a Eda se zombíkem byl vtipný a to nemluvím o jejích házení. Zalíbil se mi i konec, který všechno krásně vyřešil. Celkově jsem hodně spokojený a kombinace Komedie-Horor se mi vždy líbí.

Batman vs. Red Hood (2010)

11/10. Vynikající ve všech směrech! Příběh, animace, vztahy.. prostě vše. Taky chci vychválit český dabing, který konečně přeložil postavy správně (až na Black Maska). Doporučuji zhlédnout všem, jeden z nejlepších DC animáků s Batmanem!

Živí mrtví: Počátek konce - Dveře (2021) (epizoda)

9/10. (Spoilery) Bohužel jsem věděl co se stane v téhle epizodě kvůli spoilerům, ale nevěděl jsem jak. A když jsem to viděl, tak jsem si nejdřív říkal.. "jako vážně?" "takhle zabijí jednu z nejsympatičtějších a nejlepších postav celého seriálu?" Chápu, že herec chtěl odejít, ale tvůrci mohli přijít s lepší smrtí než okopírovat tu Nickovu. Ve výsledku epizoda dobrá, líbí se mi jak Fear úplně nepochopitelně vyletěl nahoru se svou 6.sérií a jen tak dál! Jen ještě doladit ty smrti.

Future Man (2017) (seriál)

10/10. První sérii jsem viděl v 9. třídě když čerstvě vycházela a už tehdy to pro mě byla nehorázná prdel. Všechny narážky, humor, dialogy, celkový příběh,.. prostě vše se mi líbilo. Je to ujetý až až a někdy jsem nechápal jak něco takového mohli vymyslet. 2 a 3.série nejsou tak dobrý jak ta první, ale stále se jedná o nehoráznou jízdu! Určitě doporučuji všem se na to podívat. Vypnete u toho a bavíte se a stopáž kolem 20-30 minut tomu krásně sedí!

Tom and Grant (2018)

10/10. Je to ujetý až až, ale je to mega vtipný a zábavný! Tom a Grant jsou úžasná dvojka a rozhodně bych rád uvítal nějaký další takový kraťas od nich!

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

10/10. Na tohle jsem čekal ty 4 roky! Tohle je ten film, který jsme měli vidět! Je to nepopsatelný jaký zážitek jsem měl při sledování tohohle. Snyder je bůh. Já nemám více slov, myslím, že každý kdo viděl pochopí! - Po nějakých 8 hodinách od doby co jsem to viděl se mi myšlenky trošku srovnali a stále tomu prostě a jednoduše nemůžu uvěřit. Řekněte mi jak Warneři mohli dát přednost tomu co jsme viděli v kině? Nechápu. Pracování s postavami, děj, hudba, cgi a všechno je tady o několik procent víš. Cyborg je konečně zajímavý. Flash tady není takový trouba, líbí se mi jak vidíme jeho začátky, jak se snaží porozumět těm svým schopnostem a humor taky neurazí. Dále máme Batmana, který je jako vždy úžasný a Affleck do té role prostě sedí perfektně. Já jsem fakt neskutečně rád, že tahle verze vznikla a moc bych si přál aby se v té Snyderově vizi pokračovalo. Knightmare sekvence je dokonalá.. Ten rozhovor mezi Jokrem a Batmanem je hodně napjatý, silný a chci víc. Sám Pan Nolan říkal, že tohle je jeden z nejlepších DC filmů posledních pár let a já nemůžu víc něž jen souhlasit. Držím palce Snyderovi ať se vše vydaří a ať tu máme do pár let zbylé 2 díly Justice League.

Superman: Soudný den (2007)

6/10. Takový průměrný animák se Supermanem. Zapůsobil na mě tak z části a nejlepší na tom byl asi Černý oblek a Lois. Animace byla místy, hlavně v pozadí, hodně špatná a působila strašně levně. Znovu si to nejspíše nepustím, ale jako taková jednohubka to bylo fajn.

Wonder Woman 1984 (2020)

3/10. Při prvním zhlédnutí mi to nepřišlo tak špatné, ale po pár přemýšlení, zhlédnutí rozboru na tenhle film a celkově když jsem se koukal na ty scény, scénář atd pořádně, tak se přikláním ke dvoum hvězdám. Jde vidět, že Patty možná zvládne režii, ale scénář nikoli. Pevně doufám, že Wonderku 3 napíše buď zase Heinberg nebo někdo jiný, ale ne Patty. I na režii bych asi viděl někoho jiného radši.