• Životopisný

Planeta nezadaných (2016)

Předvídatelný, patetický, dobře končící na všech frontách, takže žádní poražení, nerealistický. A pořád se tam "šuká". No, bylo to prima.

Kocour Bob (2016)

Kočka je krásná a docela dobrá herečka. Blbý je, že jsem filmu nevěřil, což je u příběhu podle skutečných událostí ještě o to blbější. Hm, škoda.

Den patriotů (2016)

Pro mě nečekaně dobrý. Děsil jsem se patriotismu, kterej bude vlezlej, ale ani trochu mě neštval (možná v některých scénách trošičku ...). Dobrej, napínavej film.

Legenda 17 (2013) odpad!

Vydržel jsem se na ten špatný film dívat asi 20 minut. Díky tomu výkonu se cítím jako legenda.

Velká čínská zeď (2016)

Film, u kterého se MUSÍ vypnout mozek. Buďte jenom oči. Velké Čínské Plus - Velitelka Lin je naprosto nádherná.

Paterson (2016) odpad!

Z neznámého důvodu jsem se na tenhle film těšil. Nějak jsem si nevšimnul, že to natočil stejný člověk co natočil Přežijí jen milenci, což byl pro mě poměrně příšerný, nudou prosáklý zážitek. A tak jsem dostal další filmovou přesdržku. Po celý film jsem dostal jednu maličkou naději, že se mi bude něco líbit, ale byla to jen zhruba tříminutová scéna (koho zajímá která ...), která se mi opravdu líbila, jenže když na vás předtím i potom útočí dalších 115 minut zbytečnosti .... Ach jo

Bezva ženská na krku (2016)

Čekal jsem to zábavnější .... a jelikož příběhově je to hodně slabý, tak se to u mě v hodnocení dohrabalo tak nějak na průměr.

Vyšehrad - Škodovka (2017) (epizoda)

Mě na tom nic slabšího nepřišlo, parádní hláškový nálože!

Pan Church (2016)

Jooo, to je tak, když po první minutě tušíte, že uvidíte krásnej film a pak .... shlédnete opravdu, opravdu KRÁSNEJ film