• Životopisný

La La Land (2016)

"Čéče, jaký to je?" Jo, dobrý.

Příchozí (2016)

Líbila se mi Amy Adams. A ve své podstatě jsem byl docela napnutej, i když jsem u toho kroutil očima, co to jsou za blbůstky. A pak už jsou jen zápory, které se mi nechtějí vypisovat. Za 3 až málem za dvě.

Do morku kosti (2010)

Má to atmosféru. Bohužel mě skoro vůbec nepohltila. Věřím, že někoho mohla. Nevěřil bych ale, kdyby někdo tvrdil, že je to zábavný film. Je jednoznačně nudný.

Toni Erdmann (2016)

Osekat to o 45 minut a napálil bych 5 hvězd. Ale to je nakonec fuk, panuje naprostá spokojenost, že jsem něco takovýho viděl. Narozeniny a Whitney - scény, které nikdy nezapomenu (to je superklad).

Poldové (2010) odpad!

Hrubě nezábavné!

Švýcarák (2016)

Verbalovi se to asi nelíbilo. To mě zas jo. Byly tam zábavný momenty a to docela hejno a v tomto případě (filmu) mi to ke spokojenosti stačilo.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Neskutečně silná realita naprosto skvěle přenesena na plátno. Ještě teď se mi emoce třepetají.

Dítě Bridget Jonesové (2016) odpad!

Nebyl jsem zrozen pro tento film. Jednička se mi kdysi (asi) líbila. Dvojku si vůbec nepamatuju. A teď? Zřejmě jediný film z těch tří, co jsem slyšel v originále, takže jsem měl tu čest, být neskutečně iritovanej jejím hlasem. Vtipy ani k nepousmání (možná ten s Edem Sheeranem mi lehoulince natáhnul koutek nebo že by mrtvička?). Po kladných odezvách na tento film se cítím hluboce podveden. Ale z toho se dostanu.

Divoká dvojka (2015) odpad!

Hnusnej a trapnej film. K nevydržení.

Já, pomsta (2016) odpad!

Kdyby mi tenhle film doporučil můj dobrej kamarád, zastřelil bych mu psa. Ať taky trpí!