Nepřítel pod hladinou (1957)

zajimavy ponorkarsky film, ktery ma bohuzel tak debilni konec, ze mi zkazil cely film.   SPOILER: scena, kdy kapitan U-bootu si periskopem prohledne poskozeny torpedoborec, necha U-boot vynorit ("Budeme palit na hladine. Nahoru. Staci jedno torpedo...") ... a necha se rozstrilet palubnimi dely torpedoborce. <facepalm> WTF? Proc by proboha  nekdo delal takovou neuveritelnou blbost ? Torpedo lze bezpecne odpalit z periskopove hloubky, neni treba vystavovat ponorku nebezpeci na hladine, kdyz muze zustat v bezpeci pod hladinou, kde ji ochromeny torpedoborec nemuze udelat vubec nic. Zkuseny ponorkovy velitel jako Von Stolberg by takovou hovadinu jako ve filmu neudelal, torpedoborec by dorazil dalsim torpedem z periskopove hloubky a zmizel by ze sceny driv, nez se objevi dalsi spojenecke lode.

Pearl Harbor (2001)

az do naletu na Pearl Harbor strasna nuda a utrpeni takove, ze si vetsinu filmu prejete, aby uz prileteli ti Japonci.

Kingsman: Tajná služba (2014)

„Jestli zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku.“ - svedska princezna Tilde :)

Hitlerova armáda smrti: Das Reich (2015) (TV film)

zajimavy dokument, ale rozptylovaly mne zabery, ktere doprovazely presun divize Francii (1944), na kterych byly lehke tanky Panzerkampfwagen II. Ve skutecnosti mela 2.tankova divize v roce 1944 ve vyzbroji stredni tanky Panzerkampfwagen IV a Panzerkampfwagen V Panther a utocna dela Sturmgeschütz (cerven 1944). Je mi jasne, ze lepsi zabery asi nebyly k dispozici, ale pusobilo to rusive.

Conan (1997) (seriál)

1* za Sonju :)

Velké ticho (1968)

zajimavy western s tichym hrdinou a ponurou atmosferou, kde lide maji vetsi cenu mrtvi nez zivi, film s WTF koncem: (SPOILER: tezce zraneny Silence i pres varovani dobrovolne nakraci do nalicene pasti a necha se zbytecne oddelat bandou lovcu odmen pri beznadejnem pokusu o zachranu skupiny rukojmi. Zoufala Pauline zahyne, kdyz se pokusi pomstit jeho smrt 0_o Rukojmi jsou tak jako tak postrileni a hlavni zaporak Tigrero si bere i Silencuv Mauser jako trofej (s nim se mu budou dalsi lide rozhodne snadneji zabijet...). Silencova smrt tak nedava smysl.)

Kancelář Blaník (2014) (seriál)

(behem prehravani odposlechu Nagyove) "Kurva, co to je? Takhle s ni prece mluvim ja!" ..."A vona takhle mluvi s premierem." "Ty vole, tohle jsme prehnali.."...."Libore, von na ni proste nema - ja ji vzdycky serezal, ale ten Necas je fakt jina natura..." po dilu "Janule a Petule" musim dat 4*, slusny narez : D

Divošky (2013) (pořad) odpad!

sracka s odpornymi radobyvtipnymi pazvuky