Strom života (2011)

Kedy konecne prestanu ludia davat odpady kvoli tomu ze nedokazali pochopit film? Podla mna vrchol kinematografie!

Já, legenda (2007)

4 * dávam len kvôli geniálnej prvej polovici filmu. Bože, odkedy prišla na scénu ďalšia ľudská postava, zmenil sa film zlý sen.POsledný normálny človek na zemi, to bola moja predstava!V skutočnom svete už by amíci mali mesto dávno vyčistené a bolo by im jedno koľko doktorov tam pracuje a kolko civilistov tam prežilo.Stavím sa že keby si dali po dejovej stránke oveľa viac záležať mali by sme to kultový film!!! Alternatívny koniec je o triedu lepší, ale samozrejme že keď postava prežije nemôže sa stať legendou však Akiva? Omyl!!! Po svete kráčajú aj živé legendy, a ta takú som považoval aj Smithovu postavu.A rozhodnutie urobit prequel k I Am Legend ?Načo? Inak by ma zaujímalo ahá mala byť postava ktorú mal hrať pôvodne Johnny Depp?

Nebezpečná rychlost (1994)

Akčná klasika, videl som ešte na VHS nespočetne veťa krát. Mancinova hudba je Brutálne dobrá a dvíha film až do nebies! Škoda otrasnej dvojky...

Sedm životů (2008)

Keď som prvýkrát videl obrázky a text distribútora k tomuto filmu, bol som mierne sklamaný.Po filmoch ako Ali, Šťastie na dosah a I am Legend /I. A. L. hovorím o hereckom výkone Willa Smitha a nie o filme ako takom:)/ som čakal geniálny film.Môj záujem bol minimálny.potom čo sa ma jeden známy spýtal či som videl Seven pounds a spomenul mi pointu /Bože ako vás prezrádzačov point mam "Rád"/ zaslintal som.V kľude som si zapol film a s otvorenými ústami som sledoval herecký koncert Smitha, Harrelsona Dawsonovej a Starenky...Nechápem prečo sa toľko ľudí naváža tak do Seven Pounds. Uz som dávno nevidel film o láske kde tak medzi dvojicou fungovala chémia . Zbožňujem Woodyho boj so Smithom po telefóne, či moment keď na konci pri rozhovore s Rosario pochopí, kto ona je a na koho sa vlastne prišla pozrieť.Podľa mňa veľmi podhodnotený film a nemyslite si že som nejakým fanúšikom Pilcherovej alebo Steelovej.