• Krátkometrážní
  • Hudební

Eminem - Survival (2013) (hudební videoklip)

Ghosti jsou sice jedním z nejhorších COD, ale jedna věc se jim vážně povedla, a to je tento song od Eminema.

Řezník: Pan Au (2016) (hudební videoklip)

Jeden z mála případů, kdy je klip lepší než song. Moc si nedovedu představit, jak by klip vypadal v hrané verzi, tudíž sázka na animované provedení, se zde rozhodně vyplatila.

The Prodigy - Spitfire (2005) (hudební videoklip)

Tento song mě donutil si vzpomenout na úplně první díl Re-playe. Byl jsem neuvěřitelně natěšený na absolutně nový herní pořad, a na úvod tam hrál tento song. Song je tedy jasný adept na 5 hvězd, ale bohužel to zde zkazil klip, který na tehdejší dobu rozhodně nebyl špatný, ale stejně má k dokonalosti daleko.

Lindsey Stirling: Crystallize (2012) (hudební videoklip)

Naprosto bezkonkurenční Lindsey Stirling ukázala, že si bezproblému poradí i s Dubstep songem. Jediné co bych klidně vynechal byly ty podivné taneční kreace, ale to je už věc vkusu.

Woodkid : I Love You (2013) (hudební videoklip)

Naprosto geniálně zpracovaný videoklip i song. Většinou mi vadí na klipech černobílý filtr, ale k tomuto klipu se to opravdu hodilo.

Britney Spears: Someday (I Will Understand) (2005) (hudební videoklip)

Tyto „pocitové" klipy opravdu nejsou mé oblíbené. A už vůbec ne pokud obsahují příšerný černobílý efekt a spostu bezvýznamných záběrů.

Within Temptation: What Have You Done (2007) (hudební videoklip)

Nijak úchvatný videoklip. Většina scén je až moc přezoomovaná nebo rozmazaná. Z klipu si toho člověk moc nevezme, ale naštěstí to zachraňuje song.