• Krátkometrážní
  • Hudební

Jak jinak (2014) (hudební videoklip) odpad!

Neposlouchatelné a nekoukatelné, stejně jako jakýkoli Ektorův song. Ale stejně mě nejvíc rozsekal rým na „dylina" .

Rihanna - Te Amo (2010) (hudební videoklip)

Nezajímavých klipů je na světě spousty, a tento není absolutně ničím jiný.

Britney Spears feat. Iggy Azalea: Pretty Girls (2015) (hudební videoklip) odpad!

Nedá se to poslouchat, nedá se na to ani dívat, tak co jiného s tím mám dělat? Snad to jenom někde zakopat a přitom doufat, že už to nikdy nikdo nevyhrabe.

Slza - Lhůta záruční (2014) (hudební videoklip) odpad!

Justin Bieber - Czech Edition ... No vlasně je to skupina, takže spíš „One Direction - Czech Edition" , ale přiznejme si, že tu absolutně nikoho nezajímají „ti ostatní" a, že se celá tahle „Slza :'( " točí jen kolem pana Petra Lexy.

Lindsey Stirling ft. Peter Hollens: Skyrim (2012) (hudební videoklip)

Skvělé ztvárnění hlavní znělky Skyrimu ve videoklipu. Taky kdo by čekal od Lindsey Stirling něco jiného. Jidiné co mi vadilo, byl ten blonďák, který mi celkově do klipu vůbec nezapadal.

Demi Lovato - Remember December (2009) (hudební videoklip)

Na rok 2009, je to kvalitně natočený videoklip, ale co se týče samotného obsahu klipu, to není nic převratného.

Serj Tankian: Lie Lie Lie (2007) (hudební videoklip) odpad!

Díky absolutně otřesné animaci, se na to ani nedá dívat. A opravdu to neomluví to, že klip je 9 let starý.

Britney Spears: 3 (2009) (hudební videoklip)

Klip je sice velice neoriginální a nezajímavý, ale tak nějak se na něj koukat dá.

Selena Gomez - Birthday (2013) (hudební videoklip) odpad!

Song i klip tohoto typu dokáže udělat každý. Kdybych vzal kameru na jakoukoli párty a náhodně bych natáčel vše kolem, a zpíval do toho nesmyslné žvásty, tak by výsledek byl úplně stejný.