• Krátkometrážní
  • Hudební

30 Seconds to Mars: City of Angels (2013) (hudební videoklip)

Písnička může bý jakkoli dobrá, ale klip je geniální ztvárnění slova „obyčejnost" .

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Začátek filmu seznámí i nezasvěceného diváka do světa Spongeboba. Celkově je film velmi dobře zpracovaný. Jsou v něm vtipy, kterým se může zasmát kdokoli, jak dítě či dospělí. Scény se strojem času mi trochu připomínaly jeden díl ze seriálu, ve kterém Sépiák cestoval časem, myslel jsem si, že to bude podobně jako v tom dílu, ale nakonec to tak nebylo, což je dobře, že autoři nevykrádají své staré díly. Film ale samozřejmě není ani zdaleka tak dobrý jako seriál. Ze 3D provedení jsem měl ze začátku obavy, ale nakonec se to autorům povedlo. Konec byl velice předvídatelný (až na rapujícího delfína ilumináta, to mě dostalo), ale tak už to ve filmech podobného typu chodí.

Modern Warfare: Frozen Crossing Pt. 2 (2010)

Moc pěkná druhá část, která je ještě lepší než první. Autoři vymesleli zcela novou situaci, ve které jsou mnohem lepší dialogy než v prvním dílu. Skvělá část byla C4 přilepená na dveře, poté slow-motion, tak jak ho známe přesně ze hry. Následný útěk z budovy je potom jen další ukázka toho, že autoři vědí co dělají. Zakončení vypadalo přesně jako z některých misí z COD. Zasloužených 5/5.

Modern Warfare: Frozen Crossing (2010) (studentský film)

Na to že natáčení vyšlo jen na 209 dolarů, je to velice slušný minifilm. Co mě nejíce překvapilo byly akční scény, které byly velice dobře provedeny. Na konci už jen malé lákadlo na druhou část.

Crysis 2 vs. Call of Duty: Black Ops - The Ultimate Duel (2011)

Celkem vtipně a výstižne pojatý minifilm, jak by to vypadalo, kdyby se střetl voják z COD:BO a voják z Crysis 2. Jakožto hráče COD mě zarazilo jen to, že pro používání RC-XD, je nutné zabít 3 nepřátele v řadě, což tento voják nesplnil, ale i přesto nějakým záhadným způsobem, RC-XD získal.

Call of Duty: Find Makarov (2011)

Velice dobře zpracované ztěžejní okamžiky z prvních dílů MW. Teď už to jen chce ten celovečerák, na kterém se pracuje, ale to si ještě počkáme.

Call of Duty: Operation Kingfish (2011)

Wow! Moc pěkně udělaný MW filmek. Cod vždy byla moje srdcovka a tento minifilm s úžasnými efekty, mě málem donutil si znovu zahrát kampaň MW2. Hvězda navíc za skěle zpracované postavy ze série.

Far Cry (2008)

Velice chabý pokus o ztvárnění Far Cry ve filmu. Ten kdo stál za kamerou, vůbec nevěděl co dělá. Akční scény jsou velice špatné a nedávají smysl. Val ve filmu měla možnost ohodnotit Jackův výkon v postali, tak mu dala (s dvojsmyslem) 2/10, já tomuto filmu dávám to samé. Film je také okořeněn lacinými vtipy, kterým se zasměje jen idiot. Zbytek film je jen nudná slátanina nemožné akce. Hra je podle mě jedna z nejlepších her vůbec, ale film je věc o které doufám, že už nikdy neuslyším.