Herec (2020) (seriál)

Jako špatné to není, ale vadí mě ta teplost. Je to teplý jako kamna :-D

Pozor, vizita! (1981)

Geniální Rudolf Hrušinský není víc co dodat!

1917 (2019)

Chtěl jsem moc a moc dát pět hvězdiček. Film je vážně krásně natočen, ale takovou zápletku vymyslet nedalo asi moc práce a jako bych ji už někde viděl. A jak už tady někdo psal, že je to přitažené za uši, tak ano je to přitažené za uši. Každopádně jsem rád, že se točí filmy z dob 1. světové války. Za mě čím víc takovýchto snímků tím líp.

Králíček Jojo (2019)

On to vlastně není ani tak špatnej film, jak to na první pohled vypadá. Když si odmyslím imaginárního Hitlera, tak je to celkem fajn oddychovka z pohledu chlapce v době druhé světové války, který je sice malý, ale dokáže v sobě najít i nějakou tu lidskost a lásku k ostatním lidem. Od první minuty bylo moje hodnocení na bodu odpadu a byl jsem přesvědčený, že určitě nebudu hodnotit jinak, ale s přibývajícími minutami stouplo, až na slušnou trojku.

Beneš (2019) (seriál)

Hezky zpracovaný přehledný dvoudílný dokument o pro mě dost neoblíbeném prezidentu Edwardu Benešovi.

Gladiátor (2000)

Špička a víc než spička. Bravůra a skvělej Russell Crowe + geniální soundtrack.

Ash vs Evil Dead - Booth Three (2018) (epizoda)

Utrhnu ti tvoje třešničky Ashy!! :-D Ještě nejsem hotová...... tak to říkaj všechny :-D :-D

Ash vs Evil Dead - V pasti (2016) (epizoda)

Tak pojď Ashyy!!! Vyčistíme si zuby!! Áááchacháá :-D Stará dobrá Cheryl je zpět! *****

Ash vs Evil Dead - Série 1 (2015) (série)

Evil Dead zbožňuju (všechny filmový zpracování), tak jsem poněkud rozpačitě koukal, že existuje i seriál a bál se toho, co to po letech přineslo a ještě v seriálovým podání. Každopádně sem se teda rozhodnul, že tuhle ujeťárnu musím bez vyjímky, taky shlídnout a vážně nelituju toho. Pilot mě sice moc nepřesvědčil o stejných kvalitách jako filmy, ale jako celek je 1.série pořád ta stará, vtipná řezničina jako dřiv :-) i když některý díly jsou slabší.