Ant-Man a Wasp (2018)

Dám pět hvězd, protože prostě nemůžu a nechci zklamat jednu mladou žábu, co by jinak byla smutná. a to by mi rozervalo srdce. Jinak mě osobně nejvíce na celém filmu bavil skvělý Michael Peňa, dával si to neskutečně.

Deadpool 2 (2018)

Třeba se vy homosexuální prostituti poserte a šetřete s hvězdičkama u tupejch komentářů, které jsou podle vás vtipný a rádoby odborný. Napálím tomu pět kousků bez váhání a není na světě síla, která by to měla či mohla zvrátit, i kdyby se Domino na hlavu stavěla.

Black Panther (2018)

Ty dvě hvězdy jsou jen a jen z milosti. Dokoukal jsem to jen s čisté lásky k marvel universu, jinak bych to prostě nedal. Od pseudohumanistů určitě dostanu za uši, ale černoškých herců, kteří fakt umí hrát je jen hrstka, ale v tomhle filmu nejsou. Serkis a Freeman úplně jiná liga, což už jsem koukal tady zaznělo vícekrát. To bylo tak toporný a trapný, že to bylo schopný zkazit ten vizuál, kerý skýtal zajímavé možnosti. Škoda no.

Avengers: Infinity War (2018)

Prostě a jednoduše. Jsem maximálně spokojen a dostal jsem ještě o kousek víc než jsem si myslel, že dostanu.

Anihilace (2018)

Brrr, to byla nuda k uzoufání. Víc mně k tomu filmu nenapadá. Všichni se tváří jak s kolíkem zaraženým v zadku a absolutně to nedokáže vtánout do děje.

Pásky z Nagana (2018)

Dokument české televize k našmu zázraku byl udělanej moc hezky. Ale tohle mi připadalo ještě o stupeň výš. Měl jsem znova to mrazení, jako když jsem v 98 stál osobně na staromáku. Celé to bylo pojaté ze zajímavého úhlu pohledu a myslím, že nám to jako zemi i dost lichotilo. Máme na vše co chceme dokázat, tak proč se pořád krčit v koutě :)

Čertoviny (2017)

Je mi fuk jak moc je tu Troška hejtován. Mě to prostě bavilo hodně a můj dětský doprovod měl oči jako korálky.

Zbrojnice - Pilot (2017) (epizoda) odpad!

Fakt si asi nemůžu pomoct, ale mě tyhle politicky korektní témata už lezou krkem a vyloženě mě serou. A navíc swat je prd elitní jednotka, asi tak na úrovni českých pořádkovýh jednotek. Za mě prostě nablejskanej odpad, a šíleně nevyužitej potenciál k čemukoliv. Škoda, ale 0 % to jistí.

The Punisher (2017) (seriál)

Nemůžu si pomoct, takové záležitosti prostě miluju. Zhltl jsem to celé skoro v maratonu a nemohl se odtrhnout. Už dlouho se mi nestalo, že mi bylo fakt líto konce série. Tohle se Netflixu povedlo hooodně moc, i když poslední dobou má dost často trefu do černého, tak tahle byla čistá deset a za mě tedy 100% bez jediné výtky.