Hořkých sedmnáct (2016)

Ukňouraný sněhový vločky by se měly dívat povinne. Ať vidí jak jsou mimo. Na tý holce není sympatického vůbec nic a zahraná je moc fajn.

Terminátor: Temný osud (2019)

Dostal jsem co jsem si přál. Odmyslím-li si době poplatné pojetí holyvůdu. Tedy politickou a genderovou korektnost a mám další T film.

Králíček Jojo (2019)

Nějak prostě nevím co si o tom mám myslet. :-).

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Dvě jsou za Dwaynea, další dvě za Jasona a poslední za Vanessu. Tady se hodnotí srdcem ne nějakou filmařkou kritikou :)

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Dostal jsem s k tomuto seriálu až 18 let poté, ale to je tak kurevsky dobrý. Asi nevím co víc k tomu dodat.

LOVEní (2019) odpad!

Jeden odpad za Žilkovou a druhej za tu uječenou slepici z východu. Ale bohužel jde udělit jen jeden, tak ho tu alepsoň vynásobím v komentu. Zbytek si svoje uhrál. Suma sumárum? Tenhle počin nikdy neměl vzniknout.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Čtyři hvězdy jsou pro ten film podle mě poctivě vydělané, tu pátou bych normálně nedal. A to hlavně kvůli příliš mnoho kecům a vzpomínkám na okeno chlápka (čti ironman). Ja nemám totiž rád ani tu postavu a ani jejího herce. Takže tu pátou vlastně filmu zachránila moje dcera, která hodila ty velký smutný voči. Prej to bych jí nemohl udělat, je to její milovaný vesmír a Tom Holland je na jeho pomyslném vrcholu. Takže tedy pět, hlavně kvůli Tobě princezno :).

Černobyl (2019) (seriál)

Lahůdka, víc slov netřeba dodávat. Vysoce explosivní.

Vodník (2019) (seriál)

první i druhá epizoda pro mě byly milým překvapním. Zato ta třetí to tak posrala, že mi to zkazilo celou sérii. Proto je mé hodnocení tak nízké.

Captain Marvel (2019) odpad!

napsal jsem už hodnocení a bohužel se mi smazalo. No a jaký celý tento film nestojí za opakování. Takže jen krátce. Odpad!