Toni Erdmann (2016)

Bože to byla taková nuda že jsem to smazal dřív než dokoukal. Obdivuju vás všechny co jste si v tom něco našli. Pro mě nic a bída.

Trpaslík (2017) (seriál)

Vím, je venku teprve první díl a to je na hodnocení seriálu většinou dost brzy, ale ten díl mě pobavil. Zasmál jsem se, upřímně ho v kuse dokoukal od titulků k titulků a to mi přijde jako hlavní. Rozhodně mě nalákal na díly další a proto zatím tolik hvězdiček. Moc rád mu po posledním díle tu pátou přidám, bude-li pokračovat i nadále v nastoleném trendu. A jo přiznám bez mučení, mám slabost pro Mariku Procházkovou, mě prostě přijde jako nádherná baba.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Musím se přidat ke všem oslavným odam na radost. Tohle už je prostě dneska klasika a absolutní trefa do černého od české televize. Já se bavil jako už hodně dlouho ne a tím že hodně případů znám i více z blízka, jsem si mohl prostě zabořit hlavu do polštáře a vychutnávat ty jemné rozdíly mei realitou a scénářem. A lidi věřte, že zas tak daleko od reality to není.

Odstřelovač (2016) (seriál)

Film jsem měl moc rád a když jsem čirou náhodou zjistil ,že je venku i seriál, neváhal jsem. Zatím viděny všechny odvysílané díly a musím říct, že mě to baví víc a víc. Kvalitní herci, pořádné peníze na seriál už je dnes standart, díky bohu. A lehká konspirační zápletka. Ale hlavně, pušky, náboje a střelba, to je přesně to co mám rád a na hooooodně dlouhou vzádelnost.