Klíč (2005)

Velmi originální horor..Žádné lekačky zde nehledejte..Je tady sice pár momentů u kterých by jste se mohli leknout v podobě hřmění,nebo bouchání na dveře, ale žádná duchařina jako taková to není..Musím ale uznat že konec jsem vážně nečekal a jsem za to rád..Zajímavý a napínavý tak bych shrnul tento horor..Rozhodně stojí za shlédnutí ..:)

Kocour Bob (2016)

Úžasný příběh na který se velmi příjemně kouká. Je chvílemi i dost nepříjemný ale díky těmto nepříjemným momentům má tento film své kouzlo a je tím i lépe uvěřitelný. Kocourek Bob je velmi roztomilý a bývalého narkomana jsem si celkem oblíbil i přes počáteční nechutenství k jeho osobě. Film ukazuje i na to že láska ať již lidská nebo zvířecí dokáže dát naději a pomoct s překonáním sebe těžších zkoušek. Za mě tento film dostává zasloužených 5 hvězdiček..

Na hraně zítřka (2014)

Film na mě velmi silně zapůsobil..A časová smyčka je úžasný nápad trošku mi to připomnělo "Osudový dotek" ale za to jsem rád..Vizuální stránka je působivá a děj mi sedl přesně na míru.:) Nebál bych se to vidět znovu..:)

Shrek (2001)

Za mě plný počet bodů.. Super rodinný animáček plný svěžího humoru..Tento animáček snad nikdy neomrzí..

Vražedná terapie (2001) odpad!

Tento film jsem musel hodnotit jako "odpad" už jen pro to, že se podle mého názoru nejedná o mysteriózní horor. Nemá totiž s mysteriózními filmy nic společného.Není zde nic záhadného. Dělník se svými lidmi chce v co nejkratším termínu opravit starou psychiatrickou léčebnu, ale sám je jaksi psychicky nestabilní. Jeden nedouk co se bojí tmy, druhý je zase doktor práv co odešel ze školy a teď pracuje jako dělník, třetí frajírek co přebral čtvrtému ženu. Až na to že ve sklepě najde jeden z nich bednu s nahrávkami o staré narušené pacientce co trpěla několikanásobnou rozdvojenou osobností se zde nic neznepokojivého nedělo až na konec kde se ukáže že největší zlo se ukrývalo v samotném panu dělníkovi. Hororové prvky 1/10, mysteriózní prvky 0/10, napětí 2/10.