Dr. House (2004) (seriál)

"Kdybyste mě měla ráda, máte pro mě lepší mrtvoly" aneb sarkastický doktor House, který bere pacienty spíše jako hádanky než lidi. Seriál má vtipný a svižný děj, což zde ale vůbec neubírá na hloubce příběhu. Sarkastického doktora se zdravotnímy problémy netrvá dlouho si zamilovat a soucítit s ním při jeho nejen zdravotních problémech. Zajímavou zápletku tomu dává i jeho závislost na léku na bolest Vicodinu, který mu občas navozuje zajímavé stavy. Celkově je seriál velmi povedený a vřele ho doporučuji.

Baby Driver (2017)

Akční (puberťátská) jízda plná aut, zbraní ale hlavně.. kvalitní HUDBY. Film má lehce pod dvě hodinky ale i přes to byl bohatý na děj, akci a lovestory. Hlavní postavy (BABY, Debora) jsou dobře zahrané a skvěle jsem se s nimi sžil. Častou akci střídalo napětí. Za mě je film hodně podařený a s tímto soundtrackem to hrálo dost dobrou symfonii. AKCE*** NAPĚTÍ ** PŘÍBĚH** HUDBA **** DŮVTIP** Celkové hodnocení 90%

Nic nás nerozdělí (2012)

Výborný katastrofický film s poutavým dějem a zajímavým vývojem postav. Ze začátku byl film pomalejší ale postupem času zde vše nabralo dobrý spád. Začal jsem se vžívat do postav a užívat si příběh naplno. 90%

Tour de doping (2017) (TV film)

Ani občasný vtip nedokázal zachránit od začátku promarněný potenciál filmu. Objevilo se zde pár vtipných scén ale to je tak vše pozitivní. 30%

Matrix (1999)

Famózní sci fi příběh z budoucnosti. Perfektní kamera, režie a zpracování celkově. Jediné co bych vytknul je v některých místech až moc muziky. Pocity postav mi byly ukradené a vůbec jsem se do nich nedokázal vzít. Jinak bezva podívaná

Team America: Světovej policajt (2004)

Akční sarkastická komedie plná narážek na politiky, herce a světové dění. Pokud máte rádi tento styl humoru a nevadí vám trochu (trochu víc) vulgarismů je to idealní film na zabavení.

Sherlock (2010) (seriál)

Seriál v hlavní roli s Benedictem Cumberbatchem a Martinem Freemanem z moderního Londýna. Celý seriál je oproti zvyku pojat moderně a odehrává se v současném Londýně. Sherlock a jeho pomocník Doctor Watson řeší postupně záhady a dostávají se na kloub záhadnému Moriartymu, kterého výtečně zahrál Andrew Scot. Tyto úžasně zahrané role, perfektní scénář a skvělý hudební doprovod dodávají seriálu nebývalou atmosféru. 99%

Kruh 2 (2005)

Pokračování prvního dílu o smrtonosné kazetě se nese v duchu dvou studentů, kteří pátrají po osudu mladé dívky na videu. Zároveň divák zjišťuje, že z šíření videa se stává v podstatě byznys a hračka. Film postrádá skvělou napínavou a hororovou atmosféru prvního dílu, kde byl divák schopen bát se skoro celý film. Objevuje se zde pár lekavých momentů ale to je jen slabá náhražka za velice průměrné herecké výkony a špatný scénář. 20%

Millerovi na tripu (2013)

Povedená rodinná komedie, kde se uměle sestavená rodinka vydá pašovat drogy přes státní hranice. Cestou je potkává spoustu úskalí a vtipných situací. Film má příjemnou a odlehčenou atmosféru, která člověku dovolí si u filmu odpočinout. 70%

Pasažéři (2016)

Film se odehrává v budoucnosti, kdy se loď s 5000 cestujícími vydává na osídlení nové planety. Nedopatřením však dochází k probuzení jednoho z nich. Chriss Pratt v hlavní roli společně s Jennifer Lawrence předvedli velice dobré herecké výkony a skvěle ztvárnily emoce postav. Dokázal jsem se vžít do role postav a užít si film naplno. 80%