(Ne)zadaní (2013)

Neoriginální téma a nudný příběh pár slušných vtipů nezachrání. Připadá mi, že se někdo dost snažil kopírovat How I Met Your Mother, ale bez dobrých postav, promyšlených scének a originality to prostě nejde. Hlavním postavám jejich přátelství nikdo nevěří. Hodně prázdnej film s hodně prázdným humorem a scénářem. 15 %

Elton John v Las Vegas (2014) (koncert)

Tak trochu jsem věděl do čeho jdu, protože jeho koncerty dobře znám. Ale je fakt, že tohle prostředí tomu dalo ještš něco navíc a on v 65 letech pořad jede těma tučnýma prstíčkama jak zamlada. 90 %

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Šel jsem na to z povinnosti, stejně jako všichni, co nedají dopustit na 22 let starou dokonalou klasiku. Věděl jsem, že to bude otřesnej film a on fakt je. 35 %

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Kvůli takovým filmům se dívám na filmy. Nejenom, že to bylo vizuálně perfektní (hlavně díky natáčecím místům), ale příběh byl tak dobrej, že mi to uteklo hrozně rychle, i když jsem si přál, aby to neskončilo... 91 %

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Strašně depresivní film, kterej, bohužel, Brzobohatý sám nezachránil. S prvním dílem to nikdo snad ani nemůže srovnávat. Nechápu, proč už nedokážou točit jak kdysi... 8 %

Kapitán Phillips (2013)

Od začátku do konce neuvěřitelny napětí, není tam jediná chvilka, která by byla nudná, pořád se něco děje. Pochybuju, že by tohle šlo zfilmovat líp. A Hanks jako vždycky předvedl neskutečnej výkon. Čekal jsem hodně a taky to přišlo. 93 %

Lásky čas (2013)

Věděl jsem, že mě Curtis nezklame, zvlášť když jsem zjistil, že jde o sci-fi. Čekal jsem možná o trošku víc, ale rozhodně mě to bavilo a Bill Nighy byl jako vždycky nejlepší. 84 %

Po zániku Země (2013)

Nepamatuju si na film s Willem Smithem, kterej by se mi nelíbil. Tady má bohužel málo prostoru a hlavní roli hraje jeho synek, kterej se třeba někdy naučí hrát, ale zatím je to hrozná podívaná. Navíc je to ještě nuda. 32 %

Zpátky do školy (2009) (seriál)

I když je několik dílů docela bez nápadu a člověk se ani moc nesměje, drtivě převažují ty, kde se člověk každou minutu pozastavuje nad nesmírnou originalitou při napodobování nejrůznějších, nejen filmových žánrů. Tohle by si neměl nechat ujít nikdo, kdo má rád komediální seriály, protože už jenom kvůli Kenu Jeongovi to v mnoha ohledech těžko hledá konkurenci. 91 %