Turok: Son of Stone (2008)

Ke shlédnutí s českýma titulkama zde: https://www.youtube.com/watch?v=AHXYNavhwCo

Loganovi parťáci (2017)

Po filmu jsem sáhl z více důvodů. Jednak pro herecké obsazení, jednak pro snad fajn zábavný film, který v popisu titulu snoubí 3 žánry, které v syntéze mohou být příslibou alespoň "dobrého filmu" a jednak taky pro mě dnes už zavádějící vysoké hodnocení (68%). Film pro mě nenabídl absolutně nic z toho, kterými žánry se honosí, pravdivá není ani anotace k filmu. Vtip je na nule, drama taky, protože děj pouze plyne, rozhovory jak u vymatlanců, sem tam trochu zmatek, aby během příběhu vznikla nějaká nejasnost... Prostě sorry fandové, ale za mě pouze 1 :-( *

Kdo přežije - Edge of Extinction (2019) (série)

Kdyby nebylo Chrise, Joa a Devense, ta série by byla možná jednou z nejhorších doteď. Pozastavoval jsem se nad soutěžní fyzickou neohrabaností jinak sportovně vyhlížejícího Wardoga a totální mrtvolou a jedním z nejhorších hráčů - Keithem, to si udělali asi prdel, že ho vybrali :-)

Kdo přežije - Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (série)

Skvělá řada s přímo brilantními hráči. Nebudu jmenovat, protože jich je opravdu nadprůměr oproti jiným řadám. Co se ukončení a finále týče, jistě vzbudilo spoustu debat a rozpaků, ale s tím nikdo nic nenaděláme.

Cesta válečníka (2018)

Až na to, že jeden ze švédských bojovníků (ten velký Berserk v čase 28:50) měl dvoubřitou sekeru, kterou seveřané nepoužívali, je to vcelku zdařilý počin a po skvělém velkofilmu Admirál další vydařený kousek z nizozemské historie.

Vikingové - Smrt a had (2020) (epizoda)

Po dlouhé době konečně zase díl, kterému můžu s klidným svědomím a rád dát 5*****. Už se ale vcelku těším, až seriál skončí, protože je zbytečně natahovaný. I tak prozatím zůstává na absolutní topce filmových počinů své kategorie.

Godzilla II Král monster (2019)

Totální megaeuforie kolosálních rozměrů a jeden z nejlepších sci-fi filmů všech dob. Hail Monsters !!!