• Krátkometrážní

Chatrč (2017)

Vzpomínáte si na Collateral Beauty: Druhá šance? Touhle peckou se Chatrč tak moc chce stát, že to tim celý zkazí. První polovina je vynikající, jenže to pak jde z kopce, řeší se furt samý odpuštění a s prominutím Same, nechytáš se na Willa jak herecky, tak charismem. Kvůli tomu, že Worthington jednoduše herecky film neutáhne, začne postupem času drhnout čím dál tím více. Zachraňuje to trochu Octavia Spencer, ale ta tu nemá takový prostor, aby něco dokázala. Posledních 20 minut už je vyloženě cukrkandl, který mi nechutnal.

Imagine Dragons: Thunder (2017) (hudební videoklip)

Velmi dobře propracovaný a podmanivý videoklip. Skvělá práce!

Zrada a chamtivost na Planetě opic (1980) (TV film)

Pocitově se jedná s přehledem o nejlepší slepec tohoto seriálu. První půlka, díl se závody je s přehledem nejlepší a nezajímavější, tam klidně půjdu na 3*. Druhá část filmu je zase nudná, tentokrát politická, záležitost.

Carnivale - Milfay (2003) (epizoda)

Poněkud rozpačitý start seriálu obecně považovaného za jeden z nejlepších. Určitě je načtrtnuto mnoho teoreticky zajímavých témat ale seriál má v prvním díle zaujmout. A Carnivalu se to moc nepodařilo.

The Wall (2017)

Překvapivě dobrý. Dlouho jsem na The Wall hledal chuť a nakonec jsem spokojený. Můžeme se donekonečna bavit o inteligenci velitelů, kteří posílají jednotky stále dokola na jedno místo, kde je kosí sniper jak dřevorubec stromy, nebo o přepáleným konci, ale mě se to prostě líbilo. Taková vážná konverzačka uprostřed války mezi nepřáteli, prostě proč ne. Aaron Taylor-Johnson to zvládl s přehledem a John Cena je snesitelný. Válečná jednohubka trochu jinak.

Americká kletba (2005)

Je k nevíře, jak film trvající 79 minut dokáže tak nudit. Dobová atmosféra je fajn, ale to je tak celý. Solidní herci ti film neudělá, horor už tuplem.

Život, svoboda a pronásledování na Planetě opic (1980) (TV film)

Jediné zajímavé v tomhle filmu byla diskuze na téma různých krevních skupin, ta trvala tak 10 minut. Zbytek je opět nudná televizní záležitost, která trochu potěší skalní fanoušky Planety opic a unudí k smrti všechny ostatní.

Poznání na Planetě opic (1980) (TV film) odpad!

Ještě o úroveň horší než Zapomenuté město. Příběh, herci, scénář..hrůza.

Jak jsem poznal vaši matku - Série 1 (2005) (série)

Začátek byl trochu jak z Pendolina, ale jak jsem se v tom dokázal orientovat, začalo mě HIMYM děsně bavit. Skvělý úvod. Sice má pár slabších dílů, ale obecně to je parádní rozjezd.