Manifest - Season 3 (2021) (série)

Kdyz se neco podari v prvni serii,tak se snazi producenti natahovat a natahovat az je to pritazene za vlasy, vseho moc skodi.

Kate (2021)

Aspon nejaka akce.

Tanec v srdci (2020)

Proc vsude musi cpat cernocha a bilou,to je tak do oci bijici. Chapu,ze balet delat cele sve dospivani muze byt ubijejici a hiphop vytrhne z toho stereotypu. Myslela jsem,ze film bude spise tanecni nez srackoidni.

Matrix Resurrections (2021) odpad!

Vypnuto po 15min,kdy me.film ale vubec neoslovil.A jak vidim dle recenzi, spousta v tom nasla stejny nesmysl, jak ja.

Eternals (2021)

Triky 5, akce 4, politicka korektnost 1, pribeh 2, postavy 3, marvel uz se opakuje a dava superhrdinum stejne schopnosti, celkem tedy 3.

Break (2018)

Breakdancove vyzvy v klubu,to na tom bylo asi to nejlepsi,jinak to nebyl spatny tanecni film, ale jednou mi to stacilo.

Duna (2021)

Jako o nicem

Služka (2021) (seriál)

Zkoukla jsem na netflixu a bylo to neuveritelne pritazlivy svou surovosti a nekompromisnosti zivota. Andie zahrala skvele, postavu matky s bipolarni poruchou ji verite od zacatku do konce. A tito lide to fakt nemaji lehke a neskutecne je,ze se i z takovehoto odrazoveho mustku dokaze nekdo dostat v roli dcery.