Pelíšky (1999)

"Evi,ty jseš muj nejkrásnejší dárek, já si tě rozbalim" a mnoho iných viet z Pelíškov je nesmrteľných. Smiech cez slzy...Pelíšky mi vždy budú pripomínať rôzne obdobia života a najviac jeden prelomový, ktorý sa vždy bude spájať so začiatkom niečoho výnimočného. Veď ty vieš :)

Kostka (1997)

Aj napriek tomu, že Kocka sa objavila pred 20timi rokmi, aj dnes má svoje čaro. Pozrela som si ju po dlhých rokoch a stále ma dokázala držať v napätí, aj keď už som v zásade vedela ako sa skončí. Myslím, že keď si ju pozriem o ďalších pár rokov, budú moje dojmy rovnaké.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Veľmi smutné, i keď záver je v podstate pozitívny. Vo veľa miestach mi zvieralo hrdlo a bolo mi nesmierne ľúto...Úžasný film, rozhodne jeden z tých ktoré môžem vidieť znova a znova.

Sophiina volba (1982)

Prvá hodina a štvrť úplne zbytočná a pre mňa nudná. Potom sa konečne začína rozpletať dej, ktorý zaujal, vysvetlil...Jej voľba musela byť tým najťažším v živote, tam mi nebolo všetko jedno. Záver dal filmu to, čo mu chýbalo v začiatkoch. Nebyť takého konca, hodnotenie by rozhodne bolo slabšie.

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

K tomuto počinu ani nemám slov...

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Veľmi príjemný filmík, v rámci oddychu dokonalý. Pekne spracované prostredie kde sa odohrával dej, myslím, že film mal nápad a v podstate tam nebolo nič čo by mi vadilo. A musím uznať, že Eva Green tam bola neskutočne krásna.

Private Practice (2007) (seriál)

Spin- off Greys Anatomy - keďže Addison mi ako postava nevadila ani tam, Private Practice mal potenciál,aby ma bavil. A stalo sa...Opäť lekárske prostredie, zaujímavé prípady a k tomu primiešané súkromie hlavných postáv. U mňa výborné, opätovne priznávam, že som všetky série videla viac než raz :)

Hříšný tanec (1987)

Moje detstvo ...Keď som bola chorá, púšťala som si to na videokazete aj trikrát po sebe. A samozrejme som chcela vedieť tancovať tak ako Baby a mať presne také biele šaty v ktorých dali s Johnnym posledný tanec :) Už len pre tie spomienky to bude u mňa navždy za 5 hviezdičiek.

Purpurová barva (1985)

Raz sa mi to páčilo, raz nudilo. Áno, začiatok je silný - myslím, že žiadna žena súčasnosti si nevie ani len zďaleka predstaviť, čo museli prežívať ony...A áno, je super keď si človek uvedomí svoje chyby a snaží sa ich odčiniť,ale... Ani ten pekný záver neprebil miestami nudný a ťahavý dej.