Shrek: Zvonec a konec (2010)

Třetí nejlepší díl, po vynikající jedničce a velmi dobrém druhém díle přišla nejslabší a nejhorší trojka a čtverka je sice průměrná, ale přesto se to dá:), ikdyž převažuje zklamání.

Kick-Ass (2010)

Šmankote babičko, čaruj. No tak tohle byl teda hukot....od samotného začátku až po úplný konec a ta hudba....prostě paráda, drsné a zároveň zábavné. Všem doporučuju.

Valkýra (2008)

Sice by tam mohlo býti více akce, ale inak dobrej filmek.

Hra (1997)

Další brilantní thriller Davida Finchera, do poslední chvíle sem pořád nevěděl tu pointu tohoto filmu, proč vlastně hra a až konec mi to ukázel, brilantní.

Avatar (2009)

Jednoznačně 5*, úchvatný fascinující film. J. Cameron umí to se musí nechat, trikové scény jsou boží:)) prostě nádhera, líbilo se mi jak Cameron ukázal jak jsou lidé zlí a chtiví, když něco chtějí(ten blbej nerost co stojí 20 000 000 000 za 1kg) a jdou i přes mrtvoly:(((( lidé jsou zlí. A Titanic....to byla jen chuťovka....to bylo nic.... půl roku trvalo Titanicu vydělat 1,8 miliardy dolarů........a Avatar....to je hlavní chod....to je bomba....už skoro 1,9 miliardy dolarů a neeee za půl roku ale za nějakých 38 dnů.....ten Cameron to je Ďábel, chodí mi z toho mráz po zádech, fakt ohromující Jamesi.

District 9 (2009)

No páni to je teda celovečerní debut jako hrom od Blomkampa, je to nářez, líbit se je málo, prostě mě to uchvátilo. Za těch "pár" korun natočit takové SCI-FI, klobouk dolů.

Hanebný pancharti (2009)

No páni, pan filmař Quentin Tarantino natočil skvělý film. Christoph Waltz je sice skvělý, ale mi se víc líbí Brad Pitt. Paráda.

Strážci - Watchmen (2009)

Teda možná, že se to ostatním nějak zvlášť nelíbilo, ale mě hooodně, sice to nemá na Temného rytíře, ale i tak je to jeden z nejlepších komiksových filmů, Zack Snyder rozhodně nezklamal.

Stmívání (2008)

Já sice na tokové filmy moc nejsem, ale líbilo se mi to.