Ong-bak (2003)

No musím říct, že je to drsná podívaná, akční scény v podání Tonyho Jaa jsou užásné. Nechtěl bych se s ním potkát v ringu.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Samozřejmě, že čtvrtý Indy nedosahuje stejné kvality jako předešlé díly, ale přesto je to dobrý film na který se dá koukat, závěr je velmi zajímavý a nějaké ty vtipy se tam taky najdou.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Pro mě skvělý komediální seriál a Jon Cryer alias Alan je drsnej. Dneska sem se díval na 8. díl V. řady a ten se mi hodně líbil.

Tváří v tvář (1997)

Tenhle film bych srovnal se Skálou, možná je i lepší. Určitě nejlepší Woo, špičková akce a i herecké výkony se mi líbili.

Temný rytíř (2008)

Skvělé, užasné, exelentní, Heath Ledger alias Joker prostě super, hraje ho fantasticky, filmový svět přišel o velkého herce, Jack Nicolsen hrál Jokera hodně dobře, ale Heath je prostě vynikající, mnohem lepší, alespon pro mě.

Ajťáci (2006) (seriál)

Naprosto geniální seriál, paráda, sranda, každá scéna vás rozesměje, vynikající.

Speed Racer (2008)

Barevný film, skvělý film, podle mě nedoceněný.

Wanted (2008)

Já miluju akční filmy, takže tomu to filmu jednoznačně 5*, na akční film scénář docela ušel, akční scény skvělé a Timur Bekmambetov má za sebou úspěšnou premiéru v Hollywoodu.

Monstrum (2008)

Asi nejzajímavější film co sem zatím viděl. Rozhodně kvůli kameře a specifickému pojednání, hodně zajímavě natočené.