Grilování Bruce Willise (2018) (pořad)

ve finále spíš průměr, ale dávám 4*, páč je to roast :) Nejvíc jsem se bál Bruceovy odplaty, jelikož všichni víme, že jeho smysl pro humor je přinejlepším divný (což vysvětluje volbu účinkujících), ale zas tak hroznej nebyl :) Asi nejvíc se mi líbli Ed Norton a Nikki Glassner.

Liga spravedlnosti (2017)

Hrozný scénář, úplně zbytečnej aquaman, akce celkem slušná, CGI taky OK a mě to celkem i bavilo. No alespoň se DC zlepšuje. Snad když to teďka po Snyderovi převzal Whedon, tak to příště nebudou takové hrozné slepence, které se dají sestříhat tak akorát na trailer.

GGN: Double G News Network (2011) (pořad)

Původně jsem dal 5*. V té době byl taky Snoop Dogg mým nejoblíbenějším (žijícím) rapperem. Po shlédnutí mnoha dílů jeho show musím ale obrátit a přiznat si, že Snoop je stejnej fake jako všichni ostatní tier 1 rappeři.

Bílá sláva (2017) (seriál)

Paralelní verze Californication podle stejné šablony. Kvalita je spíš průměrná.

Wonder Woman (2017)

Na DC překvapivě dobré :) Možná proto dám 5, protože jsem se vůbec nenudil :) I Gal příjemně překvapila.

La La Land (2016)

Písničky by nejspíš fungovaly, ale pan režisér z toho udělal takový ten prázdný slepenec - onen nešvar, který se poslední dobou nezadržitelně rozšiřuje v hollywoodském feature filmu. On a já máme naprosto odlišný názor na to, jak má být muzikál natočen a sesříhán a nejen to. Pak nemají být Oscary k smíchu, když se porotcům podlamujou kolena kvůli takové pseudoartistické slátanině...

Crisis in Six Scenes (2016) (seriál)

Mnohem, mnohem lepší než Café Society. A co se týče Miley, tak ta byla jen OK.

Sázka na nejistotu (2015)

Asi nejlepší Wall Street movie. Téma je tak komplexní, že 50% nepochopíte ani po druhém shlédnutí, což byl podle mě záměr filmařů, aby poukázali na fakt, že většina lidí v centru dění v té době taky nechápala, co se vlastně děje. Steve Carell byl perfektní.