• Fantasy

Supergirl - Crossfire (2016) (epizoda)

Tento díl hodnotím kladně, hlavně kvůli Leně. Díl ale pokazil James. Ale celkem mě překvapilo odhalení na konci :) 79%

Supergirl - Season 1 (2015) (série)

SPOILERY!!! Celá první série je plná hutného rodinného dramatu, vztahů a trapných dialogů. Akční scény jsou nepovedené. CGI je otřesné. Z postav jsem si oblíbil Cat, která celý seriál drží nad vodou díky vtipným scénám. Co se týká hlavního záporáka, je jím Astra. Ta ale ve třinácté epizodě zemře a hlavním záporákem se stává Non. Astra ani Non nejsou ničím zajímaví na rozdíl od jiných DC záporáků. Jejich plán - Myriad je pro mě celkem zklamání, čekal jsem něco lepšího. Těšil jsem se, že ukáží Supermana, bohužel se tak nestalo, pouze jsme viděli, jak si píše s Karou. Z postav mi vůbec nesedne James. Jsem ale rád za cliffhanger a jsem zvědavý, kdo v té lodi je. Další plus je Mellisa Benoist, která hraje Supergirl víc než dobře. Finále série není špatné, ale není moc akční, je spíše opět plné divných dialogů, čekal jsem od něho víc. Nejlepší epizody: World's finest, Falling, For the girl who has everything. Nejhorší epizody: Pilot, Livewire, Fight or Flight. 68%

Arrow - Série 6 (2017) (série)

Podle mě je to velmi povedená série. Samozřejmě, že má své nedostatky, ale nebylo jich takové množství. Rozhodně je škoda, že nikdo důležitý na ostrově neumřel, pouze Samantha. Na začátku série se Oliver musí potýkat s rolí otce a tak se vedení týmu Arrow ujímá Diggle. Ten mě jako Green Arrow absolutně nebavil, několik epizod s ním v čele týmu bylo jen výplňových. Pak se ale objevil Deathstroke, který kvalitu šesté série značně zvýšil. Líbil se mi velmi crossover s dalšími arrowverse seriály. Pro prvních 13 epizod je záporák Cayden James. Rozhodně nemůžu říct, že byl špatný, ale vadilo mi na něm, že je pouze hacker, není schopen bojovat. Po jeho smrti se vše zlepšilo, hlavně kvůli hlavnímu záporákovi šesté série Ricardovi Diazovi aka Dragonovi. Kirk Acevedo se role Dragona opravdu ujal velmi dobře. Oliver se v této sérii postupně rozhádá s celým týmem, dokonce i s Digglem a nakonec pracuje sám, stejně jako v první sérii. Ke konci série přichází několik epizod, které jsou našláplé akcí a zvraty. V osmnácté epizodě se objevil můj oblíbený záporák Prometheus, i když byl jen součástí Oliverových halucinací. Po epizodě Dragon jsem si Diaze objevil ještě víc. Finále hodnotím jako nejlepší epizodu šesté série, na chvíli se nám do seriálu vrátila Sara a opustil nás Quentin. Musím ještě vyzdvihnout postavu Laurel, která v této sérii prošla značným vývojem. Na začátku je čistě zápornou postavou, ale její vztah s Quentinem ji začne měnit a ona se dokáže ke konci série postavit Diazovi. Celkově si myslím, že první polovina šesté série byla celkem dobrá, ale druhá polovina byla výborná, mnohem akčnější a s daleko zajímavějším záporákem. Nejlepší epizody: Life Sentence, Fundamentals, Docket No. 11-19-41-73. Nejhorší epizody: Next of Kin, Reversal, Fallout. Hodnotím 89%

Supergirl - Hostile Takeover (2015) (epizoda)

Epizoda, která v této sérii patří k těm lepším. Cat konečně zjistila, kdo je Supergirl. Doufám, že Non bude lepší záporák než Astra. Hodnotím 72%.

Legendy zítřka - River of Time (2016) (epizoda)

Dle mého názoru má tato epizoda na čsfd docela nízké hodnocení. Já myslím, že to byl podařený díl, jde vidět, že to graduje, jediné, co mě na této epizodě štvalo, byl Ray a Kendra a samozřejmě otravný Vandal Savage. 78%

Legendy zítřka - Last Refuge (2016) (epizoda)

Velmi dobrý díl, ale myslím si, že by mohli vynechat řešení vztahu mezi Kendrou a Rayem. Ale jinak se mi líbila postava Poutnice a tento díl byl i bohatý na akci. Hodnotím 4*

Supergirl - Stronger Together (2015) (epizoda)

Nebylo to tak špatné. Rozhodně lepší než první díl. Ale ta Astra vypadá tak nezajímavě. A ty bojové scény? Otřesnost. Hodnotím 62 %

Arrow - Věrnost je věc vrtkavá (2018) (epizoda)

Jsem překvapen, že v šesté sérii je tolik výborných po sobě jdoucích epizod. Já jsem prostě zase nadšen. Souboj mezi Diazem a Oliverem byl perfektní, dokonce mi nevadil v této epizodě ani druhý tým. A v další epizodě - Tommy! Nemůžu se dočkat. Co se týká Laurel, doufám, že nakonec bude spolupracovat s Oliverem. Jinak k této epizodě opravdu nemám slov. Hodnotím 92%.

Arrow - Principy (2018) (epizoda)

Jsem naprosto nadšený. Na takovou epizodu jsem musel čekat tak dlouho? Jsem rád, že se objevil Adrian, i když byl jen součástí halucinací. A Oliver si na sebe vzal svůj starý oblek a chce pracovat sám. Jako v první sérii. Hodnotím 96%.

Arrow - Bratři ve zbrani (2018) (epizoda)

Opravdu velmi povedená epizoda, čekání se vyplatilo. Každopádně si myslím, že už by Diaz měl nějak zasáhnout, protože šestá série se pomalu chýlí ke konci a já stále nevím, co si o něm mám myslet. Líbila se mi hádka mezi Oliverem a Digglem. Druhý tým také byl na scéně minimálně, takže to mi také udělalo radost. O akci v této epizodě tedy nebyla nouze. Hodnotím 91%.