• Krátkometrážní

Tropická bouře (2008)

Kdyby to bylo o třičtvrtě hodiny kratší, tak je to skvělá komedie. Jenže ono to není, a tak je tam plno hluchých míst, kdy se docela nudíte, pak přijde vtipná scénka a pak zase hluché místo. Nejvíc mě pobavil asi Ben Stiller, co by Rambo, ale ani ostatní se neztratili. Trochu mě mrzí, že nechali hned na začátku vybouchnout rejžu. Byl docela vtipný. 65%

Veřejní nepřátelé (2009)

Musím říct, že Veřejní nepřátelé si mě získali hned v prvních minutách. To stylové prostředí, skvělé padnonucí pláště a klobouky, nablýskaná auta... Johny Depp umí zahrát snad všechno, takže mu nedělá problém ani tahle role, Christian Bale hraje tu "svou" zamračenou a Marion Cotillard je okouzlující jako vždy. Zvuky, především střelba jsou skvělé a digitální kamera mě taky nadchla. 75%

Malviviendo (2008) (seriál)

Hodně zvláští seriál, z ne příliš často točeného prostředí se skvělou kamerou, obsazením, hudbou... no asi vším. 80%

Top Gun (1986)

Skvělá hudba a skvělý Tom Cruise. Příběh je sice naprosto předvídatelný a tolikrát ohraný, ale to vůbec nevadí a u mě patří Top Gun mezi klasiku, která se nikdy neokouká a vždycky potěší. No a k tomu to prostředí. 85%

Žlutý (2006)

Nuda. Naštěstí jen čtyř minutová. 40%

Dorm Life (2008) (seriál)

Začátek byl docela nuda, ale později se to rozjelo a musím říct, že to je jeden z nejlepších webseriálu současnosti. 75%