Robot-monstrum (1953) odpad!

Ten film je tak spatny, ze stoji za to ho videt :)

Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

Klasika odpoledni Novacke zabavy, jinam ani tento serial nepatri. Nektere dily jsem nemohl dokoukat do konce, opravdu priserne namety vetsiny dilu. Herci moc nehraji, vetsinou ani co hrat nemaji. Jak toto muze nekdo povazovat za kult opravdu nevim. PS.: Jenom by mne zajimalo, jaktoze cela galaxie mluvi anglicky :D

Nahý oběd (1991)

Uaah, opravdu zbesily prepis zbesile knihy vynikajiciho autora W.S.Burroughse. Cronenberg je trochu silenec, natocil vsak hodne silenou uchylarnu, kdy se psaci stroje meni v obri hmyz a kdy misty nevite co se deje. Proste super !

Pátý element (1997)

Jako komedie super, skvele hlasky. Efekty na tu dobu dost obstojne. Jovovich je v tom oblecku a s temi vlasy opravdu sexy! Chris Tucker je opravdu odporny, kdyby neco takoveho dnes existovali, asi byc se musel zblaznit.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Vynikajici prvni film skvele serie. P. Jackson se zatim rozdychaval a pripravoval nas na jeste vetsi divacek orgie, presto tento film, s mensim mnozstvim akce, nez pristi dily, uchvati divaka na cele tri hodiny. Jen ten Tom Bombandil mi tam chybel, ale ja vim, proste nemuzu chtit vsechno :D

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Uchvatne bitvy, pri ktery jsem jen sedel z otevrenou pusou a ziral. Kdyz jsem si pri prvnim filmu predstavoval, jak by treti film, mohl vypadat nenapadlo by mne, ze to bude az tak megalomanske. Opravdu je treba P. Jacksonovi pogratulovat, ze dokazal neco nezapomenutelneho v dejianch filmu. Za toto mu muzu odpustit i mirne prekrouceni deje (ktere mne tolik nevadi, narozdil od fanatickych tolkienofilu, kteri nejsou schopni pochopit, ze tezko tu knihu prepise na film bez jedine zmeny a bez toho, aby neco vynechal, ponevadz by ten film potom byl na 50 hodin a nikdo by se na nej nedival (teda mimo tech tolkienofilu :D)) a taky trochu protahovany zaver (prece jen po 3 hodinach prosedenych na nepohodlne sedacce ve Village Cinemas, me uz 15 minutove louceni a mavani hobitu docela unavovalo). Proste za toto musim dat 5*

Vetřelec (1979)

Klasika vsech klasik. Pro mne nejlepsi film ze serie vetrelcu. Scott skvele graduje napeti, kterelze ke konci skoro krajet. Vynikajici atmosfera, vdecici take skvelemu vytvarnemu pojeti prosluleho svycarskeho umelce H.R.Gigera

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Výborne natoceny valecny film o neprilis znamem konfliktu v Somaleskem Mogadishu. Realistická kamera, dobra hudba, skvele natoceno, dal bych za 5*, nebyt toho pathosu: ('reknete rodicum ze jsem statecne bojoval')