• Fantasy
  • Pohádka

TRON: Legacy 3D (2010)

Úžasná podívaná ve světě digitalizace. Efekty výborné. 👍 Zvuk (prostorový) 5.1 👍 Příběh dobrý. Herecké výkony slabší. Viděl ve 3D. Poznámka: 3D efekty jsou jen ve světě Trona, tedy v digitálním světě. Hvězdiček 3

Čas (2021)

Psychika, napětí, nečekané situace. Velmi zvláštní film, že kterého jde mráz po zádech. Čas zde ubíhá mnohem rychleji, a lidský organismus na to není stavěný. Dějí se zde opravdu zvláštní věci. Herecké výkony dobré. Zvuk výborný. Zvuk 5.1. 👍 Hvězdiček 4

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

No, nápadů má opravdu hodně. Všechno směřuje sice k velkému odhalení, ale bude to jízda na příč USA a dál. Herecké výkony výborné, oba dva hlavní hrdinové. Příběh. 👍 Herecké obsazení. 👍 Poznámka: Ten konec je úžasný, a nečekaný. Poznámka: Takové dny se už dnes netočí. Doporučuji. Hvězdiček 5

Kobra 11 - Geniové mezi sebou (2009) (epizoda)

Velmi povedená epizoda. Chlapec hrál roli dokonale. 👍 Poznámka: Ukázka toho, co autismus zhruba je.

Kobra 11 - Muž v pozadí (2008) (epizoda)

Tomuhle se říká pech, se vším všudy. Bohužel je to tak. Smutná epizoda, kde se rozpadne (roztrhne) další vztah.

Kobra 11 - Krkavčí matka (2008) (epizoda)

Jízda v policejním autě přes půlku Německa? Jo, proč ne. Ukrást policejní vůz v reálu, tak máte co vysvětlovat. Policejní vůz totiž není jen obyčejné auto. Tento díl je jen samá honička.

Kobra 11 - Na vlastní pěst (2008) (epizoda)

Vlastně se divím, že je to hodnocení tak nízké. 🤔 Každopádně jsou tu hlášky, přestřelky, akce a napětí. Pomsta je tu hlavní tahoun dílu, a to na obou stranách. Bohatý soundtrack. Sorry, to byl omyl... 😄 Krajta 4 vyráží. 😂