• Fantasy

Expanze - Hry Nemesis (2021) (epizoda)

SPOILER: Chudák Alex :( Měl jsem ho rád. Krásné emotivní scény spolu s dobře udělanejma akčníma scénama, co vypadali fakt dobře. Konečně se to trochu posunulo. A mimochodem pro tu flašku bych radši skočil než jí nechat rozbít. Taková škoda dobrýho chlastu.

Expanze - Gaugamély (2020) (epizoda)

Dějová linka okolo Naomi a Filipa mě teda vůbec nebere. Nejnudnější části rozhodně. Zbytek byl ale fajn.

Expanze - O poklad Ciboly (2019) (epizoda)

Moc hezké ukončení série. A ta smrt jedné z postav? Tyjo, to tam tak hezky sedělo. Moc krásně emotivní. Naneštěstí se nemůžu zbavit dojmu, že ačkoliv to bylo fakt dobrý, tak tam nebylo to něco, co by mě přimělo tomu dát 5*. Škoda, ale rozhodně to stojí za to.

Expanze - Saeculum (2019) (epizoda)

Elvi Okoye: "A vy jste?"............................................................................................................................................................................ Miller: "Vprdeli dámo, já jsem vprdeli."

Expanze - Utlačovatel (2019) (epizoda)

Tak tady mě nebavila jen jediná věc. Politický kecy. Toho máme v dnešní době až až a tohle nebylo ani vtipný jako u nás nebo na Slovensku. Zkrátka žádnej bizár, nad kterym by se dalo aspoň pousmát. Toť jediná nudná část. Zbytek byl opět moc fajne.

Expanze - Nabít (2018) (epizoda)

Gunny: "Tak jo, dám ti šanci, protože si mladá a blbá, ale miř tim na mě ještě chvíli a seberu ti to."..................... Amos: "Kurva.... du pozdě?" To bylo absolutně nejlepší.

Expanze - Padlý svět (2018) (epizoda)

Za ten zpěv je to jasná plná palba. To bylo nejlepší. Řekl bych božský, ale nejsem věřící, tak si to jen představte. Nebo líp, podívejte se na to sami.