• Fantasy

Živí mrtví: Počátek konce - Dobrý člověk (2015) (epizoda)

No já myslel, že se nedočkám. Konečně koukatelná epizoda, hurá. Takhle to mělo bejt od začátku. Konečně se tam něco dělo a konečně to mělo tu kvalitu. Snad jich bude víc, aby to opravdu dostálo tomu jak říkají někteří, že to je top. Já si myslím stále, že to je sračka a že na originální TWD to mít nikdy nebude (bohužel jsem viděl pár dílů z dalších sérií tak jsem právě hodně skeptickej), ale uvidím. Možná se mu aspoň přiblíží v jistých momentech.

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Inu, je to tu. Dvojka je tady a jestli jste si mysleli, že jednička byla fakt topová, tak tohle je ještě lepší. Tam se tvůrci efektů trochu oťukávali, ale tady se brutálně vyřádili. Nechápu jak jsem mohl předpovědět v mé recenzi toho předchozího děj nebo spíš vychytávky tohohle filmu tak přesně, ale dobře já. Nevím jak to mám vyjádřit. Asi začnu ze začátku. Příběh je velmi silnej a nikam nezahýbá. Postavy vám promlouvají zkrze velmi silné emoce přímo do duše a barvy dokonale vykreslují každý moment. Skvělá hudba ladně se měnící s každou scénou prolnutá s naprosto bezkonkurenčně dokonalým vizuálem plným detailů a odkazů je pastva pro oči i uši. Hned na začátku vám dá naprosto božskou atomovku emocí, vizuálního porna a uvedení do děje neskutečně silným monologem. A ty přechody? To je doslova orgasmus. Krásně nám to servíruje nelehký a velmi tragický osud každého Spider-Mana. Spider-Man vždycky musí obětovat to, co má rád, aby zajistil bezpečí většiny. Nebo to bude tentokrát jinak? Kdo ví, to se dozvíme až v Spider-Man: Beyond the Spider-Verse. Jestliže ve mě vyvolal první díl pocit, že je všechno najednou možné a že se to opravdu může stát i mě/vám... Druhý díl tenhle pocit ještě umocňuje a já si nemůžu pomoct. Cítím se jako by bylo opravdu VŠECHNO možné. Najednou můj mozek zase pracuje na 200% a to jen ve spojitosti se Spider-Manem/Spider-Woman. Je to vtipné, je to vážné, je to epické, je to romantické, je to smutné a je to i akční. Tady musim vytknout jen jednu jedinou věc. Musim čekat na poslední díl! :D Pokud vás to bavilo a já se vsadim, že jo, tak si to sjeďte aspoň 2x, protože napoprvé prostě nelze všechny ty detaily zpozorovat. ---------------------------------------------------------------------------------- Musel jsem na to do kina 2x, prostě masterpiece animovaný tvorby. Jak vizuálně, hudebně, tak emočně a se skvělými postavami. Tomu nejde nic vytknout. 3* a méně vůbec nechápu a ty lidi by si měli pořádně vypláchnout oči kyselinou, aby z nich dostali to pozlátko debility.

Živí mrtví: Počátek konce - Počátek konce (2015) (epizoda)

Teda začíná to hrozně lidl. Když si vezmu jakej byl první díl originálního TWD a srovnám to s tímhle, tak tohle je fakt shit XD Snad tam budou i dobrý díly, ale tady to bylo otřesný.

Živí mrtví - Odpočívej v pokoji (2022) (epizoda)

Wow, tady u toho dílu jsem bulel jako želva. Nevim proč se to říká a jaký to má opodstatnění, ale prostě na mě to bylo hodně. Bylo to fucking úžasný! I tu předchozí epizodu jsem bulel, ale tady... jako hustý. Já už čekal, kdy bude konec a ono to furt jelo dál a já se nemohl nabažit. Teď jen shlédnout ostatní seroše z tohohle univerza a bude to supr. Když ta pizda předtim trefila Judith, tak jsem se reálně bál, že je po ní, ale i tak dokázala pak zavřít dveře s dírou v sobě. Další badass moment pro ní. Normálně je celkem škoda, že to nedostalo 12. sérii, protože by si jí to zasloužilo, ale vzhledem k tomu, že na některý otázky maj odpovědět jiný seroše, tak uvidim. Nicméně z aktuálního pohledu je to škoda. Ehm... "Byl jsem zde."

Živí mrtví - Víra (2022) (epizoda)

"Jdem to tady rozmrdat." To mě dostalo. A teď trochu SPOILER >>> To jak se všichni postavili za Negana bylo hustý. Čekal jsem, že ho oddělaj, ale zase jsem si říkal, že by mu dali lepší smrt než tohle. GG Ehm... Rosita <Killer mode activated>

Živí mrtví - Uzávěra (2022) (epizoda)

"Na vlastní oči jsem viděl jak si z prdele vytáhla 2 králíky." Tohle bylo řečeno v tak perfektní chvíli a tak moc dobře, že to je za mě nejlepší hláška z celýho seriálu. Tady jsem se fakt neironicky brutálně zasmál a trvalo mi než jsem přestal. Za tohle to je jasná 5* To nejde jinak jako.

Živí mrtví - Acheron: 2. část (2021) (epizoda)

Teda...wow. Já z toho občas fakt cítím tu bolest. Ta atmoška je fakt něco. A bejt Neganem, tak by mě už mega srala ta věc zabít nezabít. Bych jí řek ať už to zmáčkne nebo se na mě vysere, protože tohle mezi je tak dobrý akorát na to toho druhýho zabít ze vzteku.

Živí mrtví - Věž (2020) (epizoda)

Sakra Cailey Fleming je fakt úžasná herečka a už v tak mladym věku. Já jí žeru. Dokonale tam sedí. Když začala brečet jen tak, tak jsem si fakt říkal "No ty krávo, wow. Ta je fakt dobrá." Jsem zvědavej jak se zlepší do budoucna. Snad si vybere ty správný filmy/seriály, aby to nebyly shity. Přeju jí úspěch, fakt. Zaslouží si to. BTW ta Princezna je fakt cvok XD

Živí mrtví - Čím se stáváme (2020) (epizoda)

Jsem velkej NEfanda halucinací, ale zbytek.... no doprdele! Boží! Bez spoilerů nemůžu nic víc říct než, že ke konci jsem opět začal skandovat to, co předtim. No a úplně na konci ze mě jen vylítlo "No ty píčo..." (Při tom pohledu seshora.)