Kruh (2002)

Mrazivé, blátivé, studené, mokré.. Kult takový, že se většina filmů žánru stále inspiruje. Přesto tomu po delší rozvaze něco chybí. Něco, co by udrželo tempo s tou hutnou atmosférou.. Chybí mi obsáhlejší story. No a nebo prostě nefeeluju t pětku, čert ví.. Nebo Samara Morgan bude vědět. Za týden mi to snad poví.. Telku pro ni nechám zaplou. Kruhy ale ať si nakreslí sama, takovou cenu ta její služba plastiky obličeje nemá.

Na nože (2019)

Fantazie. Chýtrý a ve svém žánru téměř bezchybný film s nedosažitelným drivem a už dlouho neviděným Poirotovým vibem. Tohle můžu! "We’ve got to do this more often."

Střihoruký Edward (1990)

Parádní satira na lidi a systém zabalená v krásném pohádkovém hávu. No jo, Tim Burton a jeho vlastní žánr(Měl by si ho patentovat). Dojemný majstrštyk.

Potomci lidí (2006)

Intense.. Ke konci jsem seděl, jak přibitý, potřeba se vymočit šla v ten moment stranou.

Zůstaň nablízku (2017)

Škoda té ohrané road-movie zápletky. Ale fanoušky indie filmu potěší, hlavně Star Treku. ;)

1917 (2019)

Aaa, pan hororový expert Psychor rozpoznal, že filmík chce být kvalitní, tomu jen tak neprojde.., takže zcela zasloužený odpad.

Americká krása (1999)

V jednoduchosti a myšlenkové hloubce tohohle skvostu je krása, ne jen ta americká.

Alois Nebel (2011)

Hypnotizující film. Přesto víc, jak 3 tomu hodit nedokážu. Chybí hlubší děj a jen ta atmoška navozená tou animací to prostě neutáhne.

Max Payne (2008)

Moc béčko, moc postav, málo Maxových poetických keců, málo akce na úkor zbytečně zdlouhavého dramatu o ničem, chybějící přímočarost a hloubka příběhu. Mám ale smíšený pocity. Některé sekvence parádní, celkově se na to dobře kouká a ta "maxpaynovská " atmoška tam prostě je, i když ji trochu negují již výše zmíněné neduhy. Hra je určitě pořád špička oproti filmu, přesto jsem rád, že jsem Maxovu revenge story viděl ve filmovém zpracování. Slabší 3.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Epizoda 9 (2017) (epizoda)

Nemám rád, když se postavy v seriálu začnou chovat debilně a už vůbec ne, když je díky tomu dosaženo nové zápletky.