Můj pes Killer (2013)

Roztahaná špatně zrežírovaná nuda hrající si na velký téma, nic víc.

Nic nás nerozdělí (2012)

Slzopudnej katastrofickej biják o vejletu načančaný britský famílie, kterej se přičiněním matky přírody dost zvrtne. Skvěle sehráno (od dospělejch po übercute dětičky), precizně ztrikováno. Napětí, klišé, kýč, láska až skoro doslova za hrob, znova napětí, nechutnost, špína, krev a smrad. Bohatý 4 hvězdy.

Prora (2012)

Docela povedenej snímek s velmi přitažlivym gayem v hlavní roli a s exkurzí do zajímavých prostor Prory, bohužel však se strašně předvídatelnym dějem.

Neplavci (2011) (studentský film)

Nuda o ničem, nijak se to nerozjede a na pointu je třeba si vzít lupu.

Quantum of Solace (2008)

Je to sice kvalitní film, ale takovej..bez nápadu a vtipu. Quantum má holt tu smůlu, že sem to viděla až po božskym Skyfall..

Skyfall (2012)

Bond je upocenej a sexy, Q je chytrej a sexy, Silva jokerovsky neodolatelnej, neonová scéna ze Šanghajskýho mrakodrapu uchvacující a míra zábavnosti a vtažení do děje je übervysoká. Takhle cool biják kina dlouho neviděly.

Lidské tělo (1998) (seriál)

Na to, že de o 14 let starej dokument, nemam slov. Tenkrát tyhle vejlety tělním útrobím musely všem připadat jak z jinýho světa. Každopádně dneska už to čpí zastaralostí a nic moc novýho se člověk nedozví.

Nedotknutelní (2011)

skvělej černoch s velkym hereckym talentem, ucházející humor a předvídatelnej dechneberoucí děj