Izo (2004) odpad!

Co lze v „IZO“ vidět;) Pouze nesourodou změť obrazů, jenž s nelítostnou tvrdostí rozehrává ty „temné“ úseky japonských dějin -)) Na solidárně-názorové(odpad) vlně těch, kteří „Izouše“ nevstřebali, tak jako kupříkladu krusty2, bych musela buď, šlapat inteligenčně pod čarou(což není ten případ ..?doufám?..), druhá možnost; hloubit v „sushi“ hlubinách(jenže, tak hluboko jsem nikdy nešla !..páč nemám potápěčský zkoušky..!))

Nenarozený (2007) odpad!

Moje nepoučitelnost, co se týká koupě filmů od dvd edice, snad už po téhle zkušenosti definitivně skončí, většinou se vždycky nechám zlákat atraktivním obalem a nízkou cenou(to si musím přiznat)... a taky vidinou kvalitní zábavy. :-) Jenže co tohle mělo být...parodie...nebo možná satira. Nechápu!! Je to výsměch satanskému kultu i nám fajnšmekrům(taky trochu, naivkům - tedy sorry)...kteří tyhle šunty kupujeme, nejspíš...jo. Takže příště ruce od toho pryč, nebo se ze mě stane konzument těhle "ubohostí"... a to nechci. A ty Kane Hoddere, nic proti tobě, ale vrať se do svýho Crystal Lake, tam je tvoje výsostný místo, kde ti to nejvíc svědčí a jsi v tom dobrej. -))

Zavaleni (2006) (TV film) odpad!

Z jakýho důvodu se tyhle braky točí,asi aby oslnili tv diváky...pche,tohle má někoho vyděsit,to sotva, ani děti v mateřince by se nebáli. Absolutní céčkovina, scénář-nesmyslný, herci směšně-snaživí, kulisy na blití, brouci jak na klíček, laserový "jako" zbraně-neskutečný...rrrrrrrr,pif,paf, ten malej chytrolín mě totálně sral a ta závěrečná rádoby "vetřelčí" scéna mě už doslova uzemnila. Tak po týhle šrotárně,že bych ještě někdy něco podobnýho viděla,hrůzou určitě neusnu...ach,jo.-)

Krysy útočí (2001) odpad!

Nebetyčná stupidita nejvyššího ražení,která nestojí ani za zmínku,ale nedalo mi to abych se k tomuhle krysímu hnusu nevyjádřila. "Fuj!"

Jeskyně smrti (2007) odpad!

Totálně nekoukatelná...naprosto zbytečná sci-fi..."hovadina" o ničem!! :)

Zombie: Ostrov smrti (2006) odpad!

Nejspíš nějakým nedopatřením jsem se ocitla na jakési pouti v hodně špatném domu Hrůzy,alespoň takový dojem z toho mám. " Herci ",ale jedině v hodně zlým snu, byli přímo katastrofální nemehla,scény nijaké,nudné až na pár výraznějších okamžiků,které vás na chvíli probudí z naprosté letargie a k tomu všemu ještě maximálně nelogické dialogy. Postavy zmateně pobíhající sem,tam,neví co mají dělat. Pokusit se utéct s nalezeným pokladem dokud to je jen trochu možné,nebo si prostě zachránit holé krky,ale než se k něčemu rozhoupou,tak už jim veškeré zlato bude stejně na hovno. To je tedy dilema! Zombící a smrťáci v černých kápích,to už je vrchol týhle slátaniny,která se honosí žánrem horor,takže když to shrnu,italský horory zbožňuju,ale tohle je jeden velkej úlet.

Mrtvý (2007) odpad!

Jestli se tvůrci nechali inspirovat Vránou, nebo vycházeli z azteckých legend, tak teda pořádně ujeli a bylo by lepší, aby scénař nechali ležet v šuplíku. Naprosto ničím mě to nezaujalo. Očekávala jsem od takového námětu, mnohem lepší zpracování, byla to ztráta času.

Talentmania (2010) (pořad)

Tím, že budeme megalomanskou NOVU ignorovat, tím spíš ji odsuneme do propadliště laciného nevkusu a prohnilé zábavy. -)) I ty tolik proslavené koláče, už začínají být jaksi "okoralé".