Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Kdyby měli čeští důchodci, alespoň z desetiny takovou fyzičku, jako nezastavitelné komando Postradatelných, tak si naše dementní vláda ty útulné vypolstrované rakvičky ani nevyzkouší.

Upírův pomocník (2009)

500 let odolávám…a najednou. A vlastně, proč ne… když je to takový výživně monstruózní vitaminózno. Mnohem chutnější, než moji oblíbení hošánci marťánci. Chci ještě!!

Útok na věžák (2011)

A je to tady……………. černá útočí!! Attack the Block je nadupaná a kurevsky zábavná žánrovka. "Hele, i kdyby jsme tu měli invazi vetřelců! ... jsou metr velký… jsou slepý… a nechali si dát na frak od party dětí. Nemáme se čeho bát."

The Tunnel (2011) odpad!

The Tunnel je další se záplavy zaručeně autentických dokumentů…, ale nejspíš jsem už toho všeho přehlcená, protože jsem si připadala, že na mě Australané zkouší jakési novodobé právo útrpné… a to opravdu, ale opravdu nemám zapotřebí. A už vím o mnohem přitažlivější podívané… vyrážím s parťákem LIVINGDEADem za velmi nebezpečným úkolem… odhalováním děsivých záhad panelákových sklepů.

Sejměte Cartera (2000)

Nijak omračující krimi, které má ovšem dvě výrazné postavy. Uhlazeného Slye se slušivou bradkou(v tomhle nejsem za jedno s Doreen)... a počertech údernou pěstí. A Mickeyho s poměrně přijatelnou vizáží, tedy ještě před tím, než získal svou pozdější podobu alergika na včelí bodnutí. "Dobrý den jste členem klubu? …Jsem tu s panem Dolarem!"

Hostel III (2011)

Co asi obnáší členství v Elitním loveckém klubu..? Šla bych do toho. A kdo vyhledává takový decentnější mučeníčko, může bez obav vstoupit do záře Las Vegaských neonů.

Signál (2012)

Nevidím Signál, jako nezvládnutou komedii, necelé dvě hoďky uběhnou v poměrně svižném tempu. Karel Roden jako obvykle využívá oblíbenou polohu vyčerpaného schizofrenika. Jiří Menzel mistrně vystihuje roli stárnoucího vědce, poznamenaného nesmazatelnou dávkou odevzdanosti, ale také neutuchajícím rebelstvím. Kryštof Hádek.. hm… strohá fyzika je mu bližší, než-li panenský pel… nezoufej inženýre; příroda nakonec zvítězí. A živelný Vojta Dyk… role sebestředné superstar a lovce dívčích podprsenek i peněženek mu náramně svědčí. Nu, což… jak se tak rozhlížím… ne vždy se připojení zadaří.

Big Lebowski (1998)

Dlouho mě míjel... o to intenzivněji na mě zapůsobil... asi tak silou hurikánu. Dvojka Dude - Walter nemá konkurenci. S Ježíšem nikdo nevyjebe - to je bez debat, ale Jeff "Dude" Lebowski je jen jeden.

Ďábel v těle (2012)

Marně vzýváš Satana Belle. Bůh nedopustí, aby se Ďábel projevil. U tebe tedy určitě NE!! Ten, který všechno vidí ocení pouze kvalitní kousky.

Ponyo z útesu nad mořem (2008)

Bez přetvářky, s hrdostí a otevřeným srdcem přijímám pro tento okamžik pozici mrněte. Kouzelný strýček Miyazaki mě opět dostal.