Biggie: I Got a Story to Tell (2021)

Pokud jste viděli film Notorious, budete s událostma tohohle dokumentu více méně obeznámení, i když především v etapě mládí na Fulton Street před výbuchem Ready to Die je to detailnější mnohem. Každopádně i po sto padesátý mě tyhle události pohltily a dokument jsem si užil, není moc co vytknout.

Deník Bridget Jonesové (2001)

No teda, že mi to po letech bude připadat mnohem snesitelnější než v dobách slávy jsem nečekal, ale fakt je to v rámci svýho žánru kvalita.

Rocky (1976)

Klasika! Hrozně jsem se včera bál, že pustit si to po letech bude chyba a zkazí to jeden z mých nejoblíbenějších filmů z dob dospívání, ale sentiment stranou, musím uznat, že to je prostě skvělej flák po všech stránkách.

Dobré místo - Derek (2017) (epizoda)

Do tohohle bodu zdaleka nejslabší díl seriálu, snad šlo o výjimku.

Profesor v ringu (2012)

Na tenhle typ a úroveň filmu dokonce nadprůměr, v pubertě bych to asi žral - ale pořád je to jen to, co to je.

Sociální síť (2010)

Teď jsem viděl po letech, a místo hodnýho Garfielda a zlýho Eisenberga jsem nově sledoval nedospělýho-emocionálního a nekompetentního Garfielda proti racionálně fungujícímu dříči Eisenbergovi, kterej si vzal co si odpracoval... Huh. Jinak pořád kvalita, Timberlake alias Parker trochu větší pako a míň cool než napoprvý a nejhezčím bodem je gentlemanství dvojčat, lovely.

Obřad (2011)

Horory prakticky nejedu, tenhle mě přemluvil zasazením do soudobého Říma a jeho katolické tváře - a přesně tyhle části mě na filmu bavily nejvíc. Jakmile jsem se měl děsit, tak to není můj chleba, ale teologie na semináři nebo Hopkins uprostřed toulavých koček byly moje.

Dobré místo - Série 1 (2016) (série)

Příjemná etická jednohubka, bohužel ten závěr mi příliš proměnil dynamiku seriálu a teď si nejsem jistej, jak to budu vnímat do dalších sérií.

Erin Brockovich (2000)

Víc bodů tomu za otřesnou povahu hlavní postavy nedám, ale jinak dobrý film.

Rodinný ranč (2016)

Příjemné béčko/low budget z amerického venkova, kterému ublížilo moc telenovely a hlavně za vlasy přitažené wannabe kovbojkovité finále. Chápu, o co tomu šlo, ale oh my god LOL