• Thriller

Nařčení (2012)

Nedáva to cele zmysel, každý by od začiatku spoznal že ide o psychopata na linke a nie policajta. Vážne to ma dávať zmysel, prikázať nech skáče aby tie peniaze vypadli ??? :(

Okrsek 22 (2012) (seriál)

Serial o zelenacoch v NYPD, vyzera to slubne. Dalsie casti ukazu ci to ma na Prime Suspect.

Occupant (2011)

Film o schizofrenikovi a jeho 12 dni "okupácie" apartmánu babičky .

Prime Suspect (2011) (seriál)

Diel "Underwater" (8) z ztou malo nemal chybu vidiet ze si davaju zalezat na atmosfere.

Panic Button (2011)

Zaver riadne blby ako skoncila Sophie (Maggie McCarthy) v rodine psychopata/ov.

The Hike (2011)

Chyba tomu zmysel, partia pohlednych muzov vrazdi zeny v lese.

Robotropolis (2011)

U mňa ma 3* za to "čisté prostredie", všetko pôsobilo tak upravene žiadny neporiadok ako z budúcnosti. Ak to zoberiem ako TV film je celkom pekne spracovaný aj keď moc divákovi neponúkne čo sa týka scenára. Celý film začne reportážou o robotoch zaradených do spoločnosti, keď počas živého vysielania na mestskom futbalovom ihrisku robot zastrelí hráča. Vymknutie sa robotov z pod kontroly sa prenesie na boj reportérky a jej šefa o prežitie.

Krvavý stát (2011)

It's mama death?:) film ako reklama na AK nekonecnej prestrelke medzi predstavitelmi zakona a evanielickymi fanatikmi.

Nešika (2011) (seriál)

Snáď prvý normálny seriál od MTv o babe ktorá zažíva samé nepríjemnosti z prostredia high shool. K tej cenzúre seriál zrejme davaju na MTV dopoludňajších hodinách. Klajúca mládež v škole to by bolo žalôb.

Zoey 101 (2005) (seriál)

Klasicky teen-y seriál z prostredia high-school. Ja som to pozeral hlavne koly ANG jazyku. Inak neviem prečo niekto pozerá takéto seriály ak to nieje jeho žáner.