Americká krása (1999)

Výborný film, který by však bez Spaceyho zklouznul do vod průměrnosti (ale to vlastně jde nebýt průměrný ne?) BRAVO

Tanec s vlky (1990)

Už je to dost dlouhá doba, co jsem toto westernovské drama viděl naposledy. Od opětovného zkouknutí mě odrazuje pouze oněch 183 minut. Jediný western (zatím), který mě skutečně upoutal na celou dobu. Kevin Costner pro mě byl, je a bude jedním z nejcharismatičtějších herců

Obvyklí podezřelí (1995)

Všechno tu už bylo řečeno tak sám nevím co napsat. Snad jen, že je škoda, že jsem dřív viděl Scary movie:)

Návrat do budoucnosti III (1990)

Mysli čtyřrozměrně. Až dosáhneš rychlosti 140 mil v hodině, už tam žádní indiáni nebudou:D

Návrat do budoucnosti (1985)

Tehle film se zkrátka musí vidět. Chytrý humor s pěkným příběhem dodávají filmu lesk a šťávu

Obecná škola (1991)

Pro mě jednoznačně nejlepší české poválečné drama s excelentním Janem Třískou

Matrix (1999)

Nápadité sci-fi s kvalitními bojovými scénami a počítačovými triky. Z prvního dílu se stal právem kult. Zbylé dva díly nechť padnou v zapomnění

Pelíšky (1999)

Herecký koncert a skvělý příběh o osudech lidí v době, která je pro mě neznámá (naštěstí). Pro mě nejlepší film o Pražskému jaru a jeden z nejlepších českých filmů všech dob.

Amadeus (1984)

Amadeus Mozart očima Antonia Salieriho. Famózní drama o životě jednoho famózního skladatele. Nevím na kolik bylo drama historicky hodnověrné, ale soudím, že by si pan Miloš Forman nedovolil dělat nějaké zásadní změny zrovna v životě Mozarta...Nezapomenutelný výkon pro mě neznámého Toma Hulce

Kladivo na čarodějnice (1969)

Mučení a pálení nevinných lidí na základě nesmyslných obvinění. Vladimír Šmeral mi od té chvíle připomínal jen symbol krutosti. Přesto film po čase přejde do stereotypnosti, což snímku trochu škodí na kráse.