S čerty nejsou žerty (1984)

nejlepší nejen česká pohádka všech dob, na kterou se můžu koukat pořád a neustále

Trainspotting (1996)

film se spoustou neobvyklých a nezapomenutelných scén. Nejsrandovnější je, když střílej vzduchovkou do psa toho nácka:D...no a scéna s absťákem v dětskym pokojíčku patří mezi moje nejoblíbenější ve filmech vůbec

Smrtonosná past (1988)

výborný akční film s nesmrtelným Willisem

Smrtonosná zbraň (1987)

Psychopatický Mel Gibson spolu s ,,klasickým americkým cajtem'' Danny Gloverem v jedné z nejlepších krimikomedii jakou jsem měl čest vidět

Na samotě u lesa (1976)

Uvezu to pane Lorenc?...NE...a teď?...teď jo! :-D....klasický film svěráka a smoljaka, který je v českých luzích a hájích povinnost vidět

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

první ze šestidílné serie. Film, kterému nikdo nevěřil a který umlčel všechny nedůvěřivce. Bravo pane Lucasi. Jeden z nejpřelomovějších snímků všech dob. Jediný film podobného ražení, který dokázal celé hvězdné války předčít je jejich turecký remix :-D

Česká soda (1998)

Kdo neviděl neuvěří aneb česká satira opět baví český národ

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Společenstvo bylo skvělé svým příběhem, dvě věže měli především udržet linii a navnadit nás na velkolepý Návrat krále, který velkolepý skutečně byl. Jen ten závěr byl možná příliš protahovaný. herecké výkony byly skutečně výtečné, avšak nejlepší, stejně jako v celé trilogii je pro mě Ian McKellen

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

První díl LOTRa se Peteru Jacksonovi vydařil skutečně na výbornou a mě nezbývá než od srdce poděkovat. Souboj u hrobky Balina a následný úprk před Balrckem je zkrátka úchvatný

Vetřelec (1979)

Vetřelce jsem viděl pouze v televizi s ,,nováckým'' dabingem a to je nejspíš důvod, proč na mě nezapůsobil tak, jak na většinu z vás. Další ze snímků, který mě utvrzuje v tom, že nejlepší horory vznikli v 70. letech minulého století