Jump street 21 (2012)

No ty vooole, to byl nářez. A jak je v poslední době tradicí, je ve filmu náznak možného pokračování. Už se těším.

Číslo 9 (2009)

Rád si odpočinu u dobrého filmu. Jindy zase stačí relaxovat přiložením magnetu k hlavě. Aahhh....

Avengers (2012)

A W E S O M E !

Drive (2011)

Podle procent zde na čsfd jsem čekal víc. Hromada zpomalených záběrů, dlouhých pauz v konverzaci s hlavním hrdinou a divný konec? To opravdu není můj šálek kávy....taky že kafe nepiju. Tu nemastnou, neslanou omáčku zachraňuje skvělý výběr hudby.

Drive Angry (2011)

Milton: Ahoj. Co ty na to? Účetní: Viděl jsem lepší. - Co já na to? Ztráta 100 minut času.

Pavouci z vesmíru (2010) odpad!

Ach jo, to jsem zas jednou narazil na pěknou blbost...ani Chris Turk a Angel Batista nezlepšili celkový dojem.

Princ a pruďas (2011)

Jeden z nejperverznějších filmů, které jsem kdy viděl.

Umění lhát (2009)

Pecka. Filmy jako tento patří mezi mé nejoblíbenější. Narážky na náboženství (např. 10 přikázání na krabicích od pizzy) a samotného Mr. Blue Sky tomu dodaly správný říz. Škoda jen, že prvních 20 minut, kdy všichni mluvili jen pravdu, bylo přeplněno spoustou informací, které si postavy vůbec nemuseli sdělovat. Suma sumárum 4* a "jestli mi ihned nedáte, bude konec světa!"